• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Nádoby na kávu

  Nádoba na kávu Airscape 450 g

  • Cena: 34,90 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Import kód: AIR450

  Výrobca: AIRSCAPE

  SKLADOM

  Nádoba na kávu Airscape 450 g

  Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

  Vaše hodnotenie:

  Nádoba na kávu Airscape 450 g

  AirScape® - revolučné riešenie pre uchovávanie kávy, čaju a potravín. Tento americký výrobca s patentom Airscape® venuje vyvíjaniu systémov na uchovávanie potravín maximálne úsilie. Ale prečo len "skladovať", keď môžete "uchovávať?
  U väčšiny  nádob s kávou do nich uzavriete aj vzduch, ktorý pozvoľna odčerpáva vôňu, chuť i čerstvosť kávy.  Ale prečo len "skladovať", keď môžete "uchovávať"?Nerezová nádoba je vybavená piestom s jednocestým ventilom a gumovým tesnením. Po naplnení kávou jednoducho stlačíte viečko s piestom  a vytlačíte z nádoby všetok vzduch. Káva tak nemá šancu vysychať a je dlhšie čerstvá. Nádoba je navyše vybavená priehľadným viečkom takže vidíte objem kávy a nemusíte ju pre kontrolu stále otvárať.
  Do nádoby je možné nasypať približne 450 g kávy alebo čaju.
  Kuchynské nádoby AirScape sú iné. Sú to múdri strážcovia, ktorí vďaka patentovanému vnútornému veku a ventilu AirScape "vysajú" vzduch z nádoby s kávou. Trvanlivosť vašej kávy, čaju, múky, cukru, obilnín, semienok, lístie, orieškov, granúl alebo čohokoľvek iného tak zvýši niekoľkonásobne.
  Nádoby AirScape sú zhotovené z trvanlivej nerezovej ocele bez BPA, podobne ako nádoby používané v reštauráciách. Nielenže tak nádoby AirScape nie sú toxické a sú prakticky nerozbitné, navyše nepriľnavé a neuchovávajú zápach, a preto nikdy neprenášajú chute. Inými slovami, jeden deň v nich môžete skladovať kávu a druhý deň hnedý cukor, bez toho, aby hnedý cukor chutil po káve. Táto vlastnosť z nich robí ideálne nádobu na skladovanie potravín.
  Káva a iné čerstvé potraviny chutia LEPŠIE, a tak sa neuspokojte s jednoduchým skladovaním - uchovávajte ich vo vzduchotesných kuchynských nádobách AirScape. Ako jediné nádoby sú tak účinné, že dokonca budete počuť, ako vaše jedlo uchovávajú.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  káva Caffé MOLINARI ROSSO 500g zrnková

  káva Caffé MOLINARI ROSSO 500g zrnková

  • 12 € s DPH
   ks
  čaj sypaný zelený HYSON Green Aloe Vera - 100 g

  čaj sypaný zelený HYSON Green Aloe Vera - 100 g

  • 3,80 € s DPH
   ks
  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info