• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Údržba kávovarov

  Dekalcifikačný roztok ekologický ORO 500 ml

  • Cena: 11,90 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Import kód: 2535

  Výrobca: ORO-marketing

  NEDOSTUPNÉ

  Dekalcifikačný roztok ekologický ORO 500 ml

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  Dekalcifikačný roztok ekologický ORO 500 ml -  na báze kyseliny citrónovej

  Použitím dekalcifikačnej kvapaliny na báze kyseliny citrónovej  narušíte vo vašich spotrebičoch ložiská vápnika. To má za následok optimalizáciu vykurovacej kapacity a zabránenie zbytočnej spotrebe energie.

  Vykonajte odvápnenie spotrebiča len vtedy, ak v ňom skutočne dôjde k usadzovaniu vápnika.

  Poznámka: Nepoužívajte OPM kvapalinu citrónovou kyselinou v spojení s čistiacimi prostriedkami obsahujúcimi chlór.

  Použitie :  - kávovaroch alebo vo varných kanviciach : V prípade normálnej kalcifikácie vložte 1/3 pohára (cca 50 ml) do cca. 1/2 l vody - v prípade extrémnej kalcifikácie zdvojnásobte dávku. Nalejte roztok do nádrže na vodu v kávovare, resp. vo varnej kanvici, zapnite spotrebič a zahrejte roztok. Nechajte kávovar bežať cez jeho bežný program (nenechajte ho prebublávať). Po odvápnení nechajte 1 - 2 nádrže plné vody pretekať spotrebičom na účely oplachu.

  Neaplikujte odvápňovač  (na materiály - sklovina, mramor), ktoré sú citlivé na kyselinu, pretože inak môže dôjsť k poškodeniu povrchu. Vo všeobecnosti dodržujte pokyny pre aplikáciu a informácie uvedené v návode na používanie od výrobcu zariadenia.

  Obsahuje 30% kyseliny citrónovej

  Varovanie!  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak potrebujete lekársku pomoc, musíte mať k dispozícii nádobu alebo štítok s výrobkom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranu očí. POČAS ZASIAHNUTIA OČÍ: Na niekoľko minút opatrne opláchnite vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné . Pokračujte v oplachu. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadať lekársku pomoc .

                 

   

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info