• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Nivona

  kávovar NIVONA NICR 768

  • Cena: 899 € s DPH
  • Recyklačný poplatok: 0,27 €
  quatro kalkulačka

  Výrobca: NIVONA

  DO 2 DNÍ

  kávovar NIVONA NICR 768

  Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

  Vaše hodnotenie:

  kávovar NIVONA NICR 768
  Mimoriadne pekný a presvedčivý kávovar CafeRomatica 768 má aj hodnotné vnútorné vybavenie. Vyčaruje espresso s kvalitou ako z profesionálneho kávovaru a očarí intuitívnou obsluhou a špičkovou kvalitou. Vďaka tomu sa skvele hodí k modernému životnému štýlu a do Vašej kuchyne a ponúka Vám nový pohľad na kávu.

  Medzi jeho prednosti patrí :

   - systém Aromatika od Nivony - do varnej komory sa načerpá horúca voda s teplotou takmer 100°C. Tlakom vody sa varná komora zväčší - umožňuje to pružný kryt varnej komory. Voda a zomletá káv víria a do kávy sa tak uvoľní viac cenných aromatických látok. Výsledkom je skvelá chuť - nová chuť na kávu.

  - Aroma Balance Systém: -Novým systémom Aroma Balance, vylepšením systému Aromatica, prekvapili vývojári aj nás. Nový systém použitý u modelu CafeRomatica 1030 a u troch kávovarov radu 7 XX a u nových modelov osmičkovej rady (859, 842, 841)., zaručuje plnú arómu a zároveň ideálnu mieru vylúhovania.

  Vylúhovaním rozumieme získanie výluhu z rozpustných zložiek mletej kávy. Arómy, tuky, horčiny, kyseliny a minerály získavame z prírodného produktu pomocou vody a tlaku. Umenie spočíva v tom, aby bola zmes látok vyvážená a vznikol chutný a dokonalý nápoj. Inžinierom z firmy NIVONA sa podarilo vytvoriť tri profily intenzity arómy: dynamic, constant a intense.

  Profily sú nastavené tak, aby bola káva harmonicky vyvážená a Espresso malo pevné telo, príjemnú horkosť a vysoký obsah rozpustných zložiek. Tak dokonalý filter ešte žiaden automatický kávovar nemal.

  Isto si to viete predstaviť: nie z každého druhu kávy sa dá pripraviť fantastické espresso alebo káva. Ale ak zoberiete dobrú zrnkovú kávu s tým správnym vypražením, tak o zvyšok a výslednú chutnú kávu sa postará Váš kávovar NIVONA.

  Rad za radom otestujte rozličné nastavenia intenzity arómy a porovnajte výsledky. Podľa druhu kávových zŕn a ich praženia (svetlé/stredné/tmavé praženie, druh kávy Arabica/Robusta, s obsahom alebo bez obsahu kyseliny) vznikne množstvo skvelých chutných možností.

  Navolením možnosti dynamic, constant alebo intense sa mení i chuť Vašej kávy: v závislosti od použitého druhu zrnkovej kávy a jej praženia bude Vaša káva buď jemne, stredne až ľahko kyslastá alebo príjemne horká.

  Nový systém Aroma Balance zvláda to, čo doposiaľ dokázal iba barista. Mení tlak, rýchlosť prietoku a dobu, po ktorú sa čerstvo zomletá káva lúhuje. Tri profily, ktoré umožňujú získať z jediného druhu kávy množstvo chuťových zážitkov, sú výsledkom náročných testov.

  Aróma profily dynamic, constant a intense nastavené v kávovaroch CafeRomatica 1030, 788, 778 a 768 sa rozlišujú v ich rozdielnych stupňoch varného procesu. Týmto spôsobom dosiahnete použitím len jedného druhu zrnkovej kávy rozličné chuťové varianty, od ovocnej a kyslastej až po orechovú a jemne až výrazne trpkú.

  - moderný 3D dizajn InMold: dimension silver: špeciálna povrchová úprava nových modelov Nivona teraz prináša úplne novú dimenziu do domácnosti. Krásna strieborná farba s nerezovými doplnkami, farebný displej a hlavne 3D vzor štvrcov Nivone 768 dodáva špeciálny šmrnc

  - Bluetooth pripojenie - umožňujúce pohodlnú obsluhu cez novú aplikáciu Nivona. Táto funkcia umožňuje prípravu kávy cez smartfón. Stačí si bezplatne stiahnuť aplikáciu NivonaAPP do mobilu, spárovať s Vaším plnoautomatom a ovládanie na diaľku je pripravené

  - vyberateľná varná jednotka - Nivona si zakladá na čo najlepšej hygienie. Nielen automatické programy čistenia, odvápnenia alebo preplachy kapučinátora, ale aj možnosť vybrať varnú jednotku prispievajú ku dokonalému výsledku kávy. Vďaka premyslenému mechanizmu je výber varnej jednotky mimoriadne jednoduchý, stačí vytiahnuť, opláchnuť , nechať vysušiť a vrátiť. Žiadne plesne alebo špina, iba čistota aj zvnútra.

   - farebný TFT displej:farebná grafika a jasné informácie v textovej forme zaručujú bezchybnú obsluhu pomocou dvoch Rotary gombíkov

  Technické vymoženosti a parametre :


   - moderný 3D dizajn InMold: dimension silver
   - vyberateľná, umývateľná varná jednotka pre dokonalú kontrolu hygieny a čistenie vo vnútri prístroja
   - farebný textovo-symbolový TFT displej
   - odkladacia plocha na šálky s ohrevom
   - LED osvetlenie šálok pre optický pôžitok
   - ECO- režim pre šetrenie elektrickej energie
   - výnimočne tichý, kvalitný, nerezový kužeľový mlynček
   - voliteľný stupeň mletia
   - nastaviteľné množstvo kávy: cca 20ml až max 240 ml
   - integrovaná nádržka na kávu s kapacitou až 250g
   - extra veľká nádoba na vodu (objem cca 2,2 l)
   - integrovaný Bluetooth modul pre aplikáciu Nivona-App
   - individuálne nastavenie tvrdosti vody
   - intenzita kávy nastaviteľná v 5 stupňoch (7,8,9,10,11 gramov)
   - nastavieľná teplota kávy v 3 stupňoch
   - Aróma balance systém: 3 aróma profily
   - mliečna pena jediným stlačením OneTouch:"Spumatore"
   - MOJA KÁVA: Možnosť nastavenia a uloženia 1 individuálneho receptu na kávu s možnosťou označenia     ľubovolným názvom (menom)
   - Možnosť priameho (LIVE) programovania všetkých receptov
   - funkcia horúcej vody na čaj a podobne
   - osobitné programovanie receptov
   - tlak pumpy 15 bar
   - výškovo nastaviteľný výtok až 14 cm
   - individuálna voľba intenzity aj pri 2 šálkach
   - automatická kontrola stavu vody
   - automatické preplachovanie nástroja na napenenie mlieka Spumatore
   - programy pre hygienu a starostlivosť (preplach, čistenie, odvápňovanie)
   - úplné vyprázdnenie systému (odparenie)
   - vrátane filtra CLARIS na filtrovanie vody, čistiacich tabliet, hadičky na mlieko a dávkovacej lyžičky
   - zadné kolieska pre ľahkú manipuláciu Swiss Quality
   - spotreba 0-wattov vo vypnutom stave
   - rozmery: šxvxh: 24x34x46 cm
   - 1455 W
   - 220-240 V

   

   

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info