• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • mokka kávovary

  moka kávovar G.A.T. Minni Plus veľkosť 3 na pody aj kávu

  • Cena: 25,90 € s DPH

  Výrobca: G.A.T.

  NOVINKA

  moka kávovar G.A.T. Minni Plus veľkosť 3 na pody aj kávu

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  moka kávovar G.A.T. Minni Plus veľkosť 3 na pody aj kávu

  Minni Plus je séria hliníkových kávovarov vyrábaných talianskym výrobcom značky G.A.T. Jeho klasické telo bolo obohatené o farby a drevené imitujúce detaily. G.A.T. Minni Plus 3 sa používa na varenie 3 šálok espressa naraz (približne 50 ml).

  Celková kapacita je 150 ml.

  Minni Plus je kávovar vyrobený z hliníka. Dobre tvarovaná rukoväť a úchytka z imitácie dreva umožňuje jednoduchú manipuláciu a podávanie kávy.

  Vyrobené v Taliansku.

  • Použitie: G.A.T. Minni Plus je vhodný pre plynové alebo elektrické varné dosky. Výrobok položte na varnú dosku tak, aby bola rukoväť mimo dosahu tepla. Špeciálny adaptér s filtrom umožňuje varenie kávy pomocou kapsúl od firmy G.A.T. Použite adaptér len pri varení kávy pomocou kapsúl. Kávový hrniec  umývajte ručne, bez použitia čistiacich prostriedkov. Nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu.

  Ako funguje moka? Kávovar sa skladá z hornej utesnenej nádrže, filtra a spodnej nádrže. Vložte mleté kávové zrná do filtra, nalejte vodu do spodnej nádrže pod úrovňou poistného ventilu a pripojte všetky prvky. Vložte kávovar na varnú dosku a počkajte niekoľko minút. Horúca voda sa premiestňuje do hornej nádrže. Vaše lahodné a aromatické espresso je pripravené!

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info