• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Melitta

  MELITTA PASSIONE One touch

  • Cena: 659 € s DPH
  • Pred zľavou: 799 €
  • Zľava: 140 €

  Výrobca: Melitta

  NEDOSTUPNÉ

  MELITTA PASSIONE One touch

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  automatický kávovar MELITTA PASSIONE OT

  Pôžitok z kávy jediným stlačením tlačítka

  Latte macchiato, café crème, cappuccino, espresso, ristretto, lungo a oveľa viac – teraz môžete mať kávové špeciality, našlahané mlieko a horúcu vodu iba jedným stlačením tlačítka. Jednoducho si zvoľte z 10tich prednastavených kávových špecialít a užijete si výbornú kávu s plnou chuťou. Melitta® PASSIONE® OT tiež upozorňuje na dobrý vkus svojým elegantným a kompaktným designem, ktorý sa hodí do každej kuchyne. PASSIONE® OT zaujme svojim  intuitívnim ovládaním a tým, že je vysoko hygienický a jednoducho čistiteľný.

  Jeden Dotyk - One Touch

  Či už máte chuť na jednu z prednastavených variacií kávy, teplého alebo našlahaného mlieka či horúcej vody – všetko zvládnete iba jedným dotykom.

  10 druhov kávy

  Vďaka produktovým tlačítkam môžete zvoliť až 4 klasické nápoje – espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato iba stlačením jedného tlačítka. Použitím funkcie receptu si môžete vytvoriť až šest kávových špecialít: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

  Systém najlepšia aróma

  Značka Aromasafe® umiestnená na nádobe pre kávové zrná zaistí, že rozdielne chute a aroma vašich kávových zrn sú ešte lepšie chránené. Funkcia Bean to Cup znamená, že je čerstvo namleté iba potrebné množstvo kávových zŕn . A nakoniec unikátny proces extrakcie (A. E. S.) zaistí, že sa čerstvo namletá káva pred vlastným varom zahreje, čím sa uvoľní aróma a chuť kávy sa príjemne rozvinie vo vašej šálke.

  Voľba dvoch šálok

  Pripraví dve šálky naraz.

  Proces prípravy kávy podľa pôvodných receptúr

  Jednotlivé ingredience na prípravu kávy sú pridávané v správnom poradí v súlade s originálnými talianskými receptami : pre latte macchiato je espresso dodané hneď po mlieku a našlahanom mlieku. Pre cappuccino je espresso nalievané pred našlahaným mliekom.

  Kompaktný a moderný

  PASSIONE® OT nastavuje nové štandardy. Kubický tvar a zaoblené hrany sú vizuálne pôsobivé a natoľko kompaktné, že pro neho nájdete vhodné miesto kdekoľvek.

  TFT farebný displej

  TFT farebný displej s vysokým rozlíšením ponúka širokú škálu intuitivneho ovládania prístroja. Zrozumiteľné inštrukcie vás prevedú v rámci menu krok za krokom.

  Výpusť Všetko v jednom s LED osvetlením

  Výpusť Všetko v jednom s dvoma tryskami pre kávu a jednou pre mlieko, našlahané mlieko a horúcu vodu znamená koniec presúvánia šálok sem a tam. Príjemné LED osvetlenie ukazuje vašu kávu v tom najlepšom svetle. Výpusť je nastaviteľná až na 135mm, takže i vysoké poháre na latte macchiato majú dostatek miesta.

  Vyberateľná varná jednotka

  Praktické a ľahké vyberanie varnej jednotky robí čistenie veľmi jednoduché. Vnútrajšok kávovaru môže byť taktiež vyčistený.

  Jednoduché parné čistenie

  Rychlé a hygienické čistenie častí po kontakte s mliekom za použitia horúcej vody a pary. Môžete prevádzať po každom použití alebo môže byť  zvolené oddelene v menu.

  Automatické čistenie a odvápnenie

  PASSIONE® OT automaticky zobrazuje na displeji potrebu čistenia. Programy čistenia či odvápnenia môžu byť  jednoducho zvolené v menu.

  Podpora úspory energie

  Vďaka programovateľnému režimu úspory energie, nastaviteľnému automatickému vypínaniu a 0-wattovému vypínaču pre ručné vypnutie, disponuje PASSIONE® OT úsporným balíčkom odpovídajúcim požiadavkám dnešnej doby.

  Rozmery : 40,5 x 25,3 x 38 cm

  Váha : 8,30 kg

  Povrchový materiál : plast

  Napätie : 220 240 V

  Spotreba : max. 1450 W

  Dĺžka kábla : 1 m

  Kapacita zásobníka vody : 1,2 L

  Tlak čerpadla : 15 bar

  Nastaviteľná varná teplota : 3 úrovne

  Priebežne nastaviteľný regulátor prietoku kávy : 25 - 220 ml

  Jemnosť mletia : 5 úrovní

  Kapacita zásobníka na kávu : 125 g

  Programovateľná sila kávy : 5 úrovní

  Počet prednastavených kávových variacií : 10

  Prednastavenie tvrdosti vody : 4 úrovne

  Automatické programy čistenia a odstraňovania vodného kameňa : áno

  Automatická signalizácia výmeny vodeného filtra : áno

   

   

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  nádoba na mlieko MELITTA Caffeo thermo

  nádoba na mlieko MELITTA Caffeo thermo

  • 48,90 € s DPH
   ks
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info