• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Melitta

  MELITTA CI TOUCH

  • Cena: 899 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Výrobca: Melitta

  NEDOSTUPNÉ

  MELITTA CI TOUCH

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  automatický kávovar MELITTA CI TOUCH

  Prosím dotknite se!

  Melitta® CI TOUCH® sa pýši špičkovou kvalitou a je určený pre milovníkov pohodlia. Jednoduchým dotykom môže byť pripravené nespočetné množstvo kávových špecialít. Exkluzívne funkcie ako je dvojkomorová nádoba na zrno Bean Select, ktorá umožňuje si vždy vybrať správny typ kávového zrna, elegantný design, tichý mlynček a intuitivne používanie z neho robia potešenie pre všetky vaše zmysly.

  Jeden dotyk

  CI TOUCH® je pôsobivý, pretože je ľahko ovládateľný. Prednastavené druhy kávy ako espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato môžu byť vybrané jedným dotykom. Teplé mlieko, šlahané mlieko či horúcu vodu môžete jednoducho zvoliť jedným dotykom.

  Manuálna voľba zŕn

  K príprave mnohých kávových špecialít je potrebné niekoľko druhov rôznych typov zŕn, aby bol zaručený najlepší možný chuťový zážitok. Preto má CI TOUCH® dvojkomorovú nádobu na zrná nazývanou Bean Select, ktorá vám v závislosti na recepte a osobnej chuti umožňuje zvoliť jemné zrno či silné aromatické zrno pre espresso. Aromasafe® viečko a tónovaná nádoba tiež pomáhajú udržovať chuť kávových zrn vždy čerstvú. Integrovaný zásobník namletej kávy vám tiež dává možnosť použiť kávu, která je už namletá.

  Pamät Moja káva

  Nechce se vám zakaždým nastavovať vaše osobné voľby, keď si robíte kávu? Nevadí! S vlastnosťami My Coffee Memory si môžete naprogramovať svoje obľúbené kávové špeciality úplne indiviuálne. Melitta® CI TOUCH® vaše nastavenia uchová, a to až pre 4 osoby.

  10 kávových špecialít

  S pomocou CI TOUCH® si môžete užiť širokú škálu kávových špecialít. Zvládne ako 4 klasické špeciality – espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato – tak i 6 ďalších špecialít ako sú lungo, americano, espresso macchiato atď.

  Taliansky proces prípravy

  Taliansky proces prípravy vám poskytuje autentickú chuť tým, že zaistí zmiešanie ingrediencí v správnom poradí podľa originálneho talianského receptu. Takže pri príprave latte macchiato je espresso pridané až po mlieku a šlahanom mlieku a pre cappuccino je to presne naopak.

  Voľba dvoch šálok

  Pomocou voľby dvoch šálok môžete pripraviť dve šálky nespočetných kávových špecialít s mliekom či bez mlieka naraz.

  Tichý mlynček

  Chcete si užiť prípravu kávy v kľude? S tichým mlynčekom to nie je problém, nielenže je veľmi tichý, ale tiež výnimočne rýchly.

  TFT farebný displej

  Inovatívny dotykový povrch znamená, že môžete kávovar ovládať jemným dotykom senzorov, čo z neho činí veľmi jednoducho ovládateľný prístroj. TFT farebný displej s vysokým rozlíšením vám napomáhá jasnými inštrukciami.

  Výpusť Všetko v jednom

  Oddelené trysky pre kávu, mlieko a horúcu vodu znamenajú, že je jednoduché pripraviť váš obľúbený nápoj bez nutnosti premiestňovať šálku. Výstup má tiež vstavané LED osvetlenie a jeho výška je nastaviteľná až na 140 mm, a tým je tu priestor i pro umiestnenie pohárov na latte macchiato.

  Vyberateľná varná jednotka

  Varná jednotka je praktická, jednoducho vyberateľná a jednoducho sa čistí. Vďaka tomu, že ju viete jednoducho vybrať, viete jednoducho vyčistiť aj vnútro kávovaru.

  Jednoduché čistenie parou

  Rýchle a hygienické čistenie častí, ktoré prišli do kontaktu s mliekom, za pomoci horúcej vody a pary.

  Automatický čistiaci program

  Displej automaticky upozorní, kedy je potrebné kávovar vyčistiť či odvápniť. Sprievodca vás krok za krokom prevedie jednotlivými fázami programu.

  Zásuvný systém na mlieko

  Zásuvný systém na mlieko s externou a pre použitie v umývačke riadu bezpečnou nádobou na mlieko, ktorá sa zmestí do každej chladničky.

  Technológie filtra PRO AQUA

  Pokiaľ používate Melitta® Pro Aqua vodný filter, potom je potrebné CI TOUCH® odvápniť raz do roka. Filtrovaná voda nielenže zlepšuje kvalitu a chuť vašej kávy, ale tiež predchádza usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri systému (Toto je vypočítané pri množstve šiestich 120ml šálok kávy denne a šiestich výmenách filtra v súlade so špecifikáciou daného zariadenia.)

  Vlastnosti šetriace energiu

  S pomocou  0-wattového vypínača môžete CI TOUCH® kedykoľvek kompletne vypnúť. Jeho ekonomické používanie tiež podporuje programovateľný režim úspory energie a nastaviteľné automatické vypnutie.

  Rozmery : 34 x 25,5 x 47 cm

  Váha : 8,7 kg

  Povrchový materiál : plast

  Napätie : 220 - 240 V

  Príkon : max. 1400 W

  Dĺžka kábla : 1 m

  Kapacita zásobníka vody : 1,8 L

  Tlak čerpadla : 15 bar

  Nastaviteľná varná teplota : 3 úrovne

  Priebežne nastaviteľný regulátor prietoku kávy : 25 - 220 ml

  Výškovo nastaviteľný výpusť kávy : 140 mm

  Mlynček : oceľový

  Jemnosť mletia : 5 úrovní

  Žliabok na mletú kávu : áno

  Automatická regulácia mletej kávy : áno

  2 komorový zásobník na kávu : áno - ručný

  Kapacita zásobníka na kávu : 270 g ( 2 x 135 g )

  Programovateľná sila kávy : 4 úrovne

  Funkcie Moja káva : áno - 4 profily

  Počet prednastavených kávových variácií : 4

  Automatické programy čistenia a odstaňovania vodného kameňa : áno

  Jednoduchá hygiena vďaka čisteniu parou : áno

  Prednastavenie tvrdosti vody : 4 polohy

  Automatická signalizácia výmeny vodného filtra : áno

  Koliečka v zadnej časti kávovaru : áno

   

   

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  nádoba na mlieko MELITTA Caffeo thermo

  nádoba na mlieko MELITTA Caffeo thermo

  • 48,90 € s DPH
   ks
  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info