• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Gaggia

  kávovar Gaggia Accademia

  • Cena: 1690 € s DPH
  • Pred zľavou: 1890 €
  • Zľava: 200 €
  • Recyklačný poplatok: 0,27 €
  quatro kalkulačka

  Výrobca: Gaggia

  DO 5 DNÍ

  kávovar Gaggia Accademia

  Hodnotenie produktu: 1/5 (2x)

  Vaše hodnotenie:

  Gaggia Accademia Super Automatic Espresso Machine RI9702-01

  Výhody

   KERAMICKÉ MLECIE KAMENE PRE ČISTÚ KÁVOVÚ ARÓMU

  Priemyselné keramické mlecie kamene pre čistú kávovú arómu. Keďže všetky kávovary Gaggia Espresso sú vybavené mimoriadne trvanlivými keramickými mlecími kameňmi, pretože pri mletí na železných by sa mohli kávové zrná spáliť . Keramické mlecie kamene zachovajú čistotu arómy kávy, pričom mletie  bude rovnako kvalitné. Okrem toho môžete prestavovať hrúbku mletia podľa vašej potreby.

  MOŽETE SI NASTAVIŤ VAŠE ESPRESSO

  Nastavenia v tomto kávovare Espresso Gaggia vám umožnia prispôsobiť telo a arómu vašej kávy tak, aby vyhovovali vašej chuti pri zachovaní perfektnej krémy.

  EFEKTÍVNE ZVUKOVÉ ZARIADENIE PRE HOT ESPRESSO

  Výkonné ohrievač pohárov pre horúce Espresso. Váš Espresso stroj Gaggia má energeticky účinný integrovaný vykurovací prvok, ktorý zabezpečí predhriaty kávový pohár. Predhriatie pohára zabezpečí, že váš Espresso zostane dlhšie horúce a zachová sa jeho kvalita.

  PREVLHČENIE NA ZLEPŠENIE AROMATIKY

  Prevlhčenie na zvýšenie chuti. Mletá káva je rovnomerne navlhčená pred samotným procesom varenia. Iba potom voda preteká všetkou mletou kávou a váš stroj Espresso Gaggia dokáže extrahovať plnú arómu pre vyvážené a chutné espresso.

  NEREZOVÉ OCEĽOVÉ TELESO

  Nerezové oceľové teleso pre dlhotrvajúci výkon. Telo vášho stroja bol šikovne vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Vďaka tomu je vaša Gaggia robustnejšia, zaručuje dlhotrvajúci výkon a je v každej kuchyni atraktívna.

  DIGITÁLNY DISPLEJ PRE JEDNODUCHÚ NAVIGÁCIU

  Digitálny displej pre jednoduchú navigáciu. Čokoľvek chcete robiť so zariadením Gaggia - digitálny displej zjednodušuje navigáciu a poskytuje okamžitú spätnú väzbu o stave vášho Espresso zariadenia.

  ONE TOUCH 

  Jednodotykové ovládanie. Stačí stlačiť jeden zo siedmich predvolených nápojov a váš stroj Espresso Gaggia ich v priebehu niekoľkých sekúnd pripraví.

  ĽAHKÉ ČISTENIE

  Vďaka demontovateľnej centrálnej jednotke v stroji umožňuje jednoduché čistenie a údržbu a v prípade potreby môže byť dokonca vymenená samostatne. To šetrí peniaze a zvyšuje hygienu zariadenia pre bezchybnú kávu.

  DVOJITÝ BOJLER

  Dvojitý bojler v espresso stroji znižuje čakaciu dobu medzi varením espresa a dávkovaním pary na penenie mlieka na niekoľko sekúnd. To robí prípravu Cappuccino omnoho rýchlejšie.

  VŽDY ČISTÝ STROJ

  Vďaka automatickému čisteniu okruhov je vždy čistý kávovar. Vďaka automatickému čisteniu a automatickému odvápňovaniu je zaručené dokonalé a hygienické Espresso každý deň a predlžuje sa životnosť vášho Espresso zariadenia Gaggia.

  Kapacita zásobníka kávových zŕn : 350 g

  Farba : čierna / nerez

  Podporovaný typ kávy : - zrná

                                     - mletá káva

  Rozmery : 38.5 x 28.2 x 42.8 cm

  Zásobník na použitú kávu : 16 porcií

  Kapacita zásobníka na mlieko : 0,6 L

  Hmotnosť : 17 kg

  Kapacita zásobníka na vodu : 1,6 L

  Maximálna výška šálky : 150 mm

  Automatický systém šetrenia energie - stand by

  Bojler : nerezový

  Tlak : 15 bar

  Vhodný vodný filter : Brita Intenza

   

   

   

  Gaggia academia

  Toto... nekupte ....
  Odpoveď Imrich Stevlik 23.07.2019 14:03:50

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info