• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Gaggia

  kávovar Gaggia Babila Super-Automatic Espresso Machine RI9700/60

  • Cena: 1299 € s DPH
  • Pred zľavou: 1699 €
  • Zľava: 400 €
  • Recyklačný poplatok: 0,27 €

  Výrobca: Gaggia

  DO 5 DNÍ

  kávovar Gaggia Babila Super-Automatic Espresso Machine RI9700/60

  Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

  Vaše hodnotenie:

  Gaggia Babila Super-Automatic Espresso Machine RI9700/60

  Babila robí pravé talianske Espresso za niekoľko sekúnd z čerstvo zomletých kávových zŕn, šálku za šálkou stlačením jedného tlačítka.

  STLAČIŤ TLAČIDLO, A VYBERIEŠ SI ESPRESSO, CAPPUCCINO ALEBO LATTE

  Jednoduchá príprava 7 druhov kávy
  Integrovaná nádobka na mlieko a penu
  Materiál : Oceľ / Silver
  15-stupňový nastaviteľný mlynček

  Až do 500 káv bez odvápňovania pomocou filtra AquaClean. Vodný filter AquaClean vám umožní maximálne využiť váš automatický kávovar. Na výmenu filtra upozorní kávovar. Ako ďalší prínos sa alarm upozornenia na odstraňovanie vodného kameňa automaticky deaktivuje po inštalácii zariadenia AquaClean do vášho obľúbeného kávovaru Gaggia.

  Keď ide o jemnosť mletia, tento stroj nikdy nedokáže sklamať. Rôzne kávové zmesi vyžadujú rôzne úrovne zrnitosti, aby sa celá chuť rozvinula. Takže zrnitosť tohto stroja má osem nastaviteľných nastavení - od najjemnejšieho mletia pre espresso s plným telom až po najsilnejšiu kávu

  Od espressa po napenené mlieko je k dispozícii množstvo možností, ktoré čakajú na uspokojenie vášej chute kávy. Či už je to prvá vec ráno alebo po večeri, je tu možnosť priamo na dosah ruky.

  Robustný 100% keramický mlynček zaručuje chvíľku čistého pôžitku z kávy v najbližších rokoch. Keramický materiál vytvára ideálne mletie, ktoré dovoľuje, aby voda nepretržite prúdila a vyberala najčistejšiu esenciu zrnka kávy. A na rozdiel od iných "bežných" mlynčekov, keramický materiál zabraňuje prehrievaniu kávy a spálenej chute.

  Využite krémovú vrstvu. Vychutnajte si vrstvu krémy tak, ako sa vám páči a objavte široké spektrum chutí, a to všetko s otočením gombíka! Ovládate prietok kávy a tlak varenia, aby ste zmenili telo a hrúbku krémy jednoduchým pohybom. Otočte ju doľava pre luxusnú, silnú vrstvu krému a intenzívne a plné espresso; Alebo ju otočte správne pre hladkú, ľahšiu ochutnávku kávy s menším množstvom krémy.

  Lahodné HOT CAPPUCCINO A LATTE MACCHIATO . Pre neodolateľnú krémovú penovú konzistenciu integrovaná mliečna nádoba spája mlieko dvakrát, odstraňuje bubliny a nečistoty. Jedným stlačením tlačidla sa bezpriepustný tok sametovej peny nasýti priamo do vášho pohára pri pohodlnej teplote. Vďaka výkonnému dvojitému bojleru sa môže bezprostredne pripraviť espresso pre dokonale teplé nápoje bez čakania.

  Účinnosť a jednoduchosť použitia. Varné jednotky sa jednoducho čistia - stačí ich odstrániť a niekoľko sekúnd ich umyť pod vlažnou tečúcou vodou, nechať vysušiť a potom ju jednoducho vložiť späť.

  Môžete dokonca ovplyvniť chuť kávy tým, že nastavíte predspracovanie. Predpripravenie zabezpečuje, aby boli kávové zrnká navlhčené pred prípravou tak, aby sa arómy rovnomerne rozvinuli. Na rozdiel od bežných strojov na prípravu espressa  vám Gaggia umožňuje nastaviť predspracovanie, aby ste získali chuť podľa vašich predstáv.

  Elegantná vízia čistého dizajnu, tento stroj vyzerá tak rafinovaný ako káva, ktorú vyrába. Predná časť z nehrdzavejúcej ocele, inšpirovaná talianskym dizajnom a remeselným spracovaním, bude ozdobou v klasickej alebo modernej kuchyni. Pridajte k tomu svoje intuitívne dizajnérske funkcie a stáva sa bohatou inšpiráciou na získavanie skúseností s kávou.

  So zabezpečením vysokej hygieny to nikdy nebolo také jednoduché. Vďaka cyklu čistenia parou sa mechanizmus napenenia automaticky vyčistí a odstráni zvyšky mlieka bez nutnosti vyprázdniť nádržku. Hygienické vlastnosti sú certifikované nezávislým nemeckým skúšobným ústavom VDE.

  Akonáhle ste si vybrali svoju ideálnu silu z 5 rôznych nastavení, môžete ju ľahko uložiť pomocou funkcie Memo, rovnako ako požadovanú dávku a teplotu. Potom každý pohár v budúcnosti bude prispôsobený presne podľa vášho vkusu. Na rozdiel od miestnych baristov im to už nikdy nebudete musieť pripomínať.

  Technické špecifikácie : 

  príslušenstvo : odmerka, testovací pásik na tvrdosť vody, vodný filter, čiatiaca kefka

  Spotreba elektrickej energie : 1400 W

  Čas prípravy kávy : 45 (espresso) a 100 (long coffee) sec

  Kapacita zásobníka na kávové zrná : 300 g

  Kapacita zásobníka na mlieko : 500 ml

  Kapacita zásobníka na odpadovú kávu : 11 porcií

  Kapacita zásobníka na vodu : 1,5 L

  Dĺžka kábla : 0,8 m

  Maximálna výška šálky : 150 mm

  Tlak : 15 bar

  Vodný bojler : 2

  Rozmery : 245 x 420 x 360 mm

  Hmotnosť : 13 kg

   

   

   

   

  Nový komentár

  * (Povinné)

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info