• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • alternatívne kávovary

  kávovar Trinity ONE Black Edition

  • Cena: 229,90 € s DPH

  Výrobca: TRINITY

  NEDOSTUPNÉ

  kávovar Trinity ONE Black Edition

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  Trinity ONE je zariadenie - alternatívny kávovar, ktorý vám umožňuje pripraviť kávu tromi spôsobmi: pretekaním, pod tlakom a ponorením (horúcim a studeným). Spája vysoko kvalitné spracovanie s estetickým a dôstojným dizajnom, ktorý pozostáva z nehrdzavejúcej ocele a orechového dreva. To všetko robí Trinity všestranným a pútavým zariadením pre každého milovníka kávy.

  Konštrukcia :


  - Bublina a piestové prvky  konštrukcie sú vyrobené z orechového dreva.
  - Varná komora je vyrobená z dvojitej steny, aby sa teplota udržala čo najdlhšie. Je vyrobená z Tritanu - odolného plastu bez BPA, úplne bezpečného pri kontakte s jedlom. Kapacita varnej komory je asi 250 ml.
  - Kostra, piestová tyč a sitko v banke sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 304. Piesok váži 2,25 kilogramu.
  - Všetky prvky sú pevne vyrobené, veľmi dobre zapadajú a minimalistický štýl prístroja uspokojí každého milovníka kávy s dobrým dizajnom.
  - Hmotnosť: 6 kg

  - Rozmery (šírka x výška x hĺbka) 22,5 cm x 30 cm x 15 cm

  Metódy prípravy kávy :

  Trinity vám umožňuje vyrábať kávu tromi rôznymi spôsobmi:

  1. Varenie zahŕňa umiestnenie kvapkadla na hornej časti zariadenia a klasické nalievanie horúcou vodou. Driper je kompatibilný s veľkými filtrami Chemex a filtremi Hario V60-02. Káva prechádza varnou komorou a prichádza do džbánu alebo šálky. Týmto spôsobom môžete optimálne pripraviť 200 - 700 ml kávy naraz.

  2. Spracovanie s využitím tlaku je pripomienkou spôsobu prípravy kávy v  AeroPresse. Vložili sme banku s filtrom - sú vhodné oceľové a papierové filtre AeroPress. Kávu nasypte do komory a zalejte ju teplou vodou. Piest umiestnite na komoru, ktorá gravituje infúziu s filtrom. Sila a štruktúra kávy závisia okrem iného od nastavenia prietoku vody. Prietok sa nastavuje pomocou otočnej rukoväte banky. Týmto spôsobom pripravíte asi 220 ml kávy naraz.

  3. Využitie ponornej pary - týmto spôsobom môžeme pripraviť kávu na horúco, alebo v chlade, takzvaný studený spôsob varenia. Umiestnime banku , nasypeme nahrubo rozomletú kávu do varnej komory a zalejeme ju vodou pri zvolenej teplote. Vyberiete si kávu Macerated, ktorú môžete kedykoľvek odfiltrovať odskrutkovaním prúdu, prípadne použitím piestu. Týmto spôsobom pripravíte asi 220 ml kávy naraz.

  Takže Trinity je niekoľko zariadení v jednom! Káva pripravená s každým z vyššie uvedených spôsobov je jednoduchá a príjemná a zariadenie sa po použití ľahko čistí.

   

  Nový komentár

  * (Povinné)

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info