• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • alternatívne kávovary

  kávový dripper Goat Story - GINA SMART

  • Cena: 449,90 € s DPH

  Výrobca: GOAT STORY

  NEDOSTUPNÉ

  kávový dripper Goat Story - GINA SMART

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  kávový dripper Goat Story - GINA SMART GINA nie je len ďalší prekvapkávací prísroj na prípravu kávy. Je to moderná a komplexná konštrukcia, určená na výrobu kávy rôznymi spôsobmi, so vstavanou stupnicou a pripojením Bluetooth - ako niekoľko zariadení v jednom. Jeho tvorcovia chceli vybudovať zariadenie pre konzistentný a oku lahodiaci prístroj na prípravu kávy.

  Popis produktu :

  Gina pozostáva z troch hlavných častí - kužeľového odkvapkávača s ventilom, základne so vstavanou stupnicou s modulom Bluetooth a skleneného servera. Súprava tiež obsahuje prídavnú nádobu na prípravu kávy na odkvapkávanie za studena.

  Zariadenie je moderné a dobre navrhnuté - kvapkadlo je vyrobené z porcelánu, je vyrobené z borosilikátového skla a ostatné prvky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Všetky diely sú dokonale namontované a konštrukcia je pevná.

  Súprava obsahuje:
  - kompletný Gina Brewer so stupnicou a modulom Bluetooth
  - sklenená karafa (750 ml)
  - 50 odkvapových papierových filtrov
  - 50 filtrov studeného papiera
  - USB kábel

  Metódy varenia

  Zariadenie umožňuje pripraviť kávu tromi spôsobmi. Po prvé, existuje klasická metóda pour-over, pri ktorej sa voda naleje cez kávové zrná v papierovom filtri priamo na server.

  Druhou možnosťou je metóda ponorenia. Tu môžete zatvoriť ventil, dať kávové zrno do kvapkadla, nalejte vodu a počkajte niekoľko minút. Potom musíte otvoriť ventil a čakať, kým voda prúdi do karafy.

  Nakoniec je tu kávu na odkvapkávanie. Vložte kocky ľadu do kvapkadla a nechajte ju niekoľko hodín taviť, pomaly, priamo na kávu, ktorá je v prídavnom prvku namontovanom v karafe. Takáto káva je ideálna pre horúce letné dni.

  Ďalšie informácie

  - Bez ohľadu na to, akú metódu varenia používate, môžete pripraviť až 750 ml kávy naraz.

  - Zabudovaná stupnica s Bluetooth a aplikáciou pre smartfóny pomáha zvládnuť všetky premenné, bez potreby manuálneho spočítania pomeru alebo času. Aplikácia krok za krokom vedie užívateľa celým procesom varenia. Samozrejme, môžete si upraviť všetky recepty sami.

  - Batéria je nabitá káblom USB. Plne nabitá batéria dokáže pracovať až 20 hodín.

  - Gina je tiež kompatibilná s papierovými filtrami Hario V60-02 a Chemex (šesť šálok alebo väčší). Filtre studeného varenia je možné nahradiť filtrom AeroPress.

  - Okrem kávy je Gina ideálny aj na varenie čaju!

  Výška: 34,5 cm
  Hĺbka: 13,5 cm
  Hmotnosť: 2 kg

  Nový komentár

  * (Povinné)

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info

  aktuálne podmienky dodania

  Vážení zákazníci, vážime si každú vašu návštevu na našom e-shope.
  Bohužiaľ, bezpečnostné opatrenia zasiahli aj nás a z toho dôvodu máme povinnosť pristúpiť k obmedzeniam chodu e-shopu:
  Poskytujeme:
  Osobný odber ( pri objednávaní si môžete zvoliť platba v hotovosti, bankový prevod (po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po uhradení si tovar môžete vyzdvihnúť na výdajnom mieste) alebo možnosť platba 24 Pay platobnou kartou alebo internetbankingom )
  Dodanie pri objednávke od 19,99€ s DPH ZADARMO v rámci BA ( Zvoľte formu platby 24 PAY pri objednávaní si môžete zvoliť bankový prevod a po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po úhrade tovar privezieme. Ďalšou možnosťou je platba 24 Pay. Po obdržaní platby si dohodneme termín doručenia )
  Dodanie pri objednávke od 19,99€ s DPH ZADARMO mimo BA ( pri objednávaní si môžete zvoliť platba dobierkou, bankovým prevodom ( po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po úhrade tovar dodáme ). Ďalšou možnosťou je platba 24 Pay ( platba kartou alebo internetbankingom ) 

  Dočasne sme pozastavili:
  • doručovanie do 3 hodín v rámci Bratislavy


  Veríme, že aj napriek týmto malým obmedzeniam nám ostanete verní a naša káva a naše výrobky Vám spríjemnia aj tieto ťažké dni.
  Kolektív ekaviaren.sk :-)