• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • alternatívne kávovary

  kávový dripper Goat Story - GINA SMART

  • Cena: 449,90 € s DPH

  Výrobca: GOAT STORY

  NEDOSTUPNÉ

  kávový dripper Goat Story - GINA SMART

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  kávový dripper Goat Story - GINA SMART GINA nie je len ďalší prekvapkávací prísroj na prípravu kávy. Je to moderná a komplexná konštrukcia, určená na výrobu kávy rôznymi spôsobmi, so vstavanou stupnicou a pripojením Bluetooth - ako niekoľko zariadení v jednom. Jeho tvorcovia chceli vybudovať zariadenie pre konzistentný a oku lahodiaci prístroj na prípravu kávy.

  Popis produktu :

  Gina pozostáva z troch hlavných častí - kužeľového odkvapkávača s ventilom, základne so vstavanou stupnicou s modulom Bluetooth a skleneného servera. Súprava tiež obsahuje prídavnú nádobu na prípravu kávy na odkvapkávanie za studena.

  Zariadenie je moderné a dobre navrhnuté - kvapkadlo je vyrobené z porcelánu, je vyrobené z borosilikátového skla a ostatné prvky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Všetky diely sú dokonale namontované a konštrukcia je pevná.

  Súprava obsahuje:
  - kompletný Gina Brewer so stupnicou a modulom Bluetooth
  - sklenená karafa (750 ml)
  - 50 odkvapových papierových filtrov
  - 50 filtrov studeného papiera
  - USB kábel

  Metódy varenia

  Zariadenie umožňuje pripraviť kávu tromi spôsobmi. Po prvé, existuje klasická metóda pour-over, pri ktorej sa voda naleje cez kávové zrná v papierovom filtri priamo na server.

  Druhou možnosťou je metóda ponorenia. Tu môžete zatvoriť ventil, dať kávové zrno do kvapkadla, nalejte vodu a počkajte niekoľko minút. Potom musíte otvoriť ventil a čakať, kým voda prúdi do karafy.

  Nakoniec je tu kávu na odkvapkávanie. Vložte kocky ľadu do kvapkadla a nechajte ju niekoľko hodín taviť, pomaly, priamo na kávu, ktorá je v prídavnom prvku namontovanom v karafe. Takáto káva je ideálna pre horúce letné dni.

  Ďalšie informácie

  - Bez ohľadu na to, akú metódu varenia používate, môžete pripraviť až 750 ml kávy naraz.

  - Zabudovaná stupnica s Bluetooth a aplikáciou pre smartfóny pomáha zvládnuť všetky premenné, bez potreby manuálneho spočítania pomeru alebo času. Aplikácia krok za krokom vedie užívateľa celým procesom varenia. Samozrejme, môžete si upraviť všetky recepty sami.

  - Batéria je nabitá káblom USB. Plne nabitá batéria dokáže pracovať až 20 hodín.

  - Gina je tiež kompatibilná s papierovými filtrami Hario V60-02 a Chemex (šesť šálok alebo väčší). Filtre studeného varenia je možné nahradiť filtrom AeroPress.

  - Okrem kávy je Gina ideálny aj na varenie čaju!

  Výška: 34,5 cm
  Hĺbka: 13,5 cm
  Hmotnosť: 2 kg

  Nový komentár

  * (Povinné)

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info