• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • mokka kávovary

  moka kávovar Bialetti indukcia 3 šálky

  • Cena: 35,90 € s DPH

  Výrobca: BIALETTI

  SKLADOM

  moka kávovar Bialetti indukcia 3 šálky

  Hodnotenie produktu: 4.75/5 (12x)

  Vaše hodnotenie:

  moka kávovar Bialetti indukcia 3 šálky

  Moka Induction 3tz je fantastický, elegantný a pevný model, ktorý vyrába líder na trhu s moka kávovarmi - Bialetti. Táto kombinácia klasiky Moka a moderného dizajnu bude skvelým doplnkom v každej kuchyni. Tento model je vhodný pre všetky typy varných platní vrátane indukcie. Moka Induction 3tz sa používa na varenie troch šálok espresa naraz (približne 60 ml). Celková kapacita je 180 ml.

  Popis produktu

  Ak chcete pripraviť pravé talianske espresso, potrebujete len tento kávovar, dobrú kávu a niekoľko minút!

  • Konštrukcia:
  Moka Induction je elegantná kombinácia klasického kávovaru s extravagantným dizajnom. Pri výbere tejto nádoby na kávu ste si vybrali skvelý nástroj na výrobu kávy s jedinečnou estetikou. Gombík a prídavná rukoväť z čierneho silikónu poskytujú pohodlnú manipuláciu a servírovanie, keď je káva pripravená. Horná nádoba je vyrobená z hliníka a spodná nádoba je vyrobená z ocele.

  • Použitie:
  Indukcia Bialetti Moka je vhodná pre plynové, elektrické a indukčné varné dosky. Výrobok položte na varnú dosku tak, aby bola rukoväť mimo dosahu tepla.

  Umývajte kávovar ručne, bez čistiacich prostriedkov. Nie je vhodné umývanie v umývačke riadu.

  Pri výbere veľkosti vášho kávovaru nezabúdajte, že kvalitné množstvo kávy viete pripraviť iba v udanej veľkosti.

  • Ako funguje moka?
  Kávovar pozostáva z hornej utesnenej nádrže, filtra a spodnej nádrže. Vložte zomleté kávové zrná do filtra, nalejte vodu do spodnej nádrže pod úrovňou poistného ventilu a pripojte všetky prvky. Vložte kávovar na sporák a počkajte niekoľko minút. Horúca voda sa premiestňuje do hornej nádrže . Vaše lahodné a aromatické espresso je pripravené!

  Rozmery :

  výška : 16 cm

  šírka : 10 cm

  šírka s uškom : 14 cm

  hmotnosť : 0,585 kg

  Indukcia: áno

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info

  aktuálne podmienky dodania

  Vážení zákazníci, vážime si každú vašu návštevu na našom e-shope.
  Bohužiaľ, bezpečnostné opatrenia zasiahli aj nás a z toho dôvodu máme povinnosť pristúpiť k obmedzeniam chodu e-shopu:
  Poskytujeme:
  Osobný odber ( pri objednávaní si môžete zvoliť platba v hotovosti, bankový prevod (po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po uhradení si tovar môžete vyzdvihnúť na výdajnom mieste) alebo možnosť platba 24 Pay platobnou kartou alebo internetbankingom )
  Dodanie pri objednávke od 19,99€ s DPH ZADARMO v rámci BA ( Zvoľte formu platby 24 PAY pri objednávaní si môžete zvoliť bankový prevod a po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po úhrade tovar privezieme. Ďalšou možnosťou je platba 24 Pay. Po obdržaní platby si dohodneme termín doručenia )
  Dodanie pri objednávke od 19,99€ s DPH ZADARMO mimo BA ( pri objednávaní si môžete zvoliť platba dobierkou, bankovým prevodom ( po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po úhrade tovar dodáme ). Ďalšou možnosťou je platba 24 Pay ( platba kartou alebo internetbankingom ) 

  Dočasne sme pozastavili:
  • doručovanie do 3 hodín v rámci Bratislavy


  Veríme, že aj napriek týmto malým obmedzeniam nám ostanete verní a naša káva a naše výrobky Vám spríjemnia aj tieto ťažké dni.
  Kolektív ekaviaren.sk :-)