• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Barzzuz

  káva Barzzuz Burundi Kayanza, Dusangirijambo, Scr. 15 plus, praná, 250 g

  • Cena: 30,60 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Výrobca: Barzzuz

  káva Barzzuz Burundi Kayanza, Dusangirijambo, Scr. 15 plus, praná, 250 g

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  káva Barzzuz Burundi Kayanza, Dusangirijambo, Scr. 15 plus, praná, 250 g

  Ďalší zástupca výnimočných afrických káv v našej ponuke. Burundi sa na nachádza v susedstve Rwandy, Tanzánie a Ugandy, pričom prevažná časť krajiny leží v nadmorskej výške od 800 do 2000 m n. m. To, spolu s jej geografickou polohou, predurčuje Burundi k produkcii skvelej kávy.

  Káva z Burundi si berie zo susedných káv len to najlepšie. Pri pražení v stupni full city má káva typický východoafrický charakter so stredným až plným telom, s výraznou, no nerušivou ovocnou aciditou s tónmi citrusov, často aj s kvetinkovými tónmi.

  Káva má mohutné, hladké zamatové telo, pričom je potlačená acidita a chuť prechádza na príjemnú typickú kávovú, čokoládovo – kakaovú bez výraznej horkosti. Čerstvo pražená káva.

  Pri našom najobľúbenejšom pražení full city ++ vystúpi mohutné, hladké zamatové telo kávy, pričom je potlačená acidita a chuť prechádza na príjemnú typickú kávovú, čokoládovo – kakaovú bez výraznej horkosti.

  Túto kávu odporúčame všetkým ochutnať.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info