• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Ručné

  Handground - mlynček na kávu

  • Cena: 99 € s DPH
  quatro kalkulačka

  NEDOSTUPNÉ

  Handground - mlynček na kávu

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  Handground - mlynček na kávu

  Nová verzia ručného mlynčeka Handground je tu - vylepšené mlecie kamene ponúkajú lepšiu kalibráciu a konzistentnejšie mletie. Vyniká z davu vďaka svojej konštrukcii a dizajnu.

  Popis produktu

  Dizajn
  Vaša pozornosť sa sústreďuje predovšetkým na rukoväť namontovanú na boku mlynčeka. To umožňuje prirodzenejší pohyb a spolu s gumovou podložkou na spodnej strane základne poskytuje dobrú priľnavosť a umožňuje rýchle mletie. Zásobník má obsah až 100 g kávy. A čo viac, je uzavretý, takže káva z neho počas mletia nevyskočí. Podstavec je vyrobený zo skla, ktoré zabraňuje statickým a lepkavým prejavom.

  Zásobník, jeho veko a regulačné krúžky sú vyrobené z plastu. K dispozícii je tiež kovová rukoväť a drevené koliesko. Sklo sa použilo na výrobu základu. Mlecie kamene sú keramické.

  Mletie
  Srdcom mlynčeka je 40 mm keramický mlecí kameň. Hrubosť mletia sa nastavuje pohodlným spôsobom - pomocou krúžku pod násypkou. Nebudete musieť nič rozoberať!

  Stačí otočiť očíslovaný krúžok na nastavenie 1, aby ste vytvorili mletiena hrúbku pri príprave espressa alebo 8 pre frenchpress. Medzi jednotlivými číslami je krok, ktorý má celkovo 15 nastavení hrubosti. Náprava je upevnená na kovových puzdrách na troch miestach, aby bola stabilná pri mletí a eliminovala kolísanie mlecích kameňov.

  Farba: biela

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info