• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • alternatívne kávovary

  French Press BODUM Bistro Nouveau 3 šálky 350 ml

  • Cena: 21,90 € s DPH

  Import kód: 1573-01

  Výrobca: BODUM

  NEDOSTUPNÉ

  French Press BODUM Bistro Nouveau 3 šálky 350 ml

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  French Press BODUM Bistro Nouveau 3 šálky 350 ml

  Bistro Nouveau je jednoduchý a minimalistický francúzsky french press vyrobený spoločnosťou Bodum. Vďaka objemu 350 ml je ideálny pre 1-2 osoby. Je ľahko použiteľný, elegantný a umožňuje vám doma uvariť dokonalú šálku kávy.

  Popis produktu
  Kvalitná káva sa pripravuje v sklenenej nádobe, ktorá je neutrálna, pokiaľ ide o chuť. Okolo sklenenej nádoby je len pásik z nehrdzavejúcej ocele. Veko a rukoväť sú vyrobené z odolného potravinovo - bezpečného plastu . Jemná sieťka na konci piestu oddeľuje kávu. Spôsob prípravy je veľmi jednoduchý, do sklenenej nádoby nalejte hrubo mletú kávu (6 gramov na každých 100 ml vody). Pridajte horúcu vodu (90 - 96 stupňov Celzia). Opatrne premiešajte a stlačte piest asi po 3 minútach. Káva je hotová :-)

  Rozmery :

  výška : 15 cm

  priemer nádoby : 7 cm

  objem : 350 ml

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info

  aktuálne podmienky dodania

  Vážení zákazníci, vážime si každú vašu návštevu na našom e-shope.
  Bohužiaľ, bezpečnostné opatrenia zasiahli aj nás a z toho dôvodu máme povinnosť pristúpiť k obmedzeniam chodu e-shopu:
  Poskytujeme:
  Osobný odber ( pri objednávaní si môžete zvoliť platba v hotovosti, bankový prevod (po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po uhradení si tovar môžete vyzdvihnúť na výdajnom mieste) alebo možnosť platba 24 Pay platobnou kartou alebo internetbankingom )
  Dodanie pri objednávke od 19,99€ s DPH ZADARMO v rámci BA ( Zvoľte formu platby 24 PAY pri objednávaní si môžete zvoliť bankový prevod a po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po úhrade tovar privezieme. Ďalšou možnosťou je platba 24 Pay. Po obdržaní platby si dohodneme termín doručenia )
  Dodanie pri objednávke od 19,99€ s DPH ZADARMO mimo BA ( pri objednávaní si môžete zvoliť platba dobierkou, bankovým prevodom ( po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po úhrade tovar dodáme ). Ďalšou možnosťou je platba 24 Pay ( platba kartou alebo internetbankingom ) 

  Dočasne sme pozastavili:
  • doručovanie do 3 hodín v rámci Bratislavy


  Veríme, že aj napriek týmto malým obmedzeniam nám ostanete verní a naša káva a naše výrobky Vám spríjemnia aj tieto ťažké dni.
  Kolektív ekaviaren.sk :-)