• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • BOZIN ROASTERY

  BOZIN ROASTERY Cuba Serrano Lavado

  • Cena: 8,90 € s DPH

  Výrobca: BOZIN ROASTERY

  NOVINKA

  BOZIN ROASTERY Cuba Serrano Lavado

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  BOZIN ROASTERY Cuba Serrano Lavado

  Pražená zrnková káva Bozin Roastery Cuba Serrano Lavado. single origin.
  Zloženie: 100% Arabica
  Región: Sierra Maestra
  Spôsob spracovania: Fully washed - mokrá metóda

  Káva pestovaná v oblasti Sirra Maestra, v južných oblastiach Kubánskeho ostrova je známa najmä svojim plným telom a zamatovým pocitom v ústach, pripomínajúcim kakové bôby. V dochuti sa najčastejšie prejavujú chute kakaa a tabaku s jemnými orišekovými tónmi. Dochuť je výrazná s dlhým doznievaním.

  História pražiarne BOZIN ROASTERY :

  December 2017 je obdobie, ktoré považujeme za začiatok projektu pezinskej pražiarne Bozin Roastery. Zriadenie vlastnej pražiarne kávy bolo prirodzeným vyústením našej dlhoročnej snahy o prinášanie kvalitných produktov na gastronomický trh na Slovensku.

  Pri výrobe našich káv kladieme dôraz najmä na výber kvalitných zŕn z jednotlivých plantáží z celého sveta a dôsledný proces praženia, za účelom dosiahnutia maximálneho možného chuťového zážitku. Nosným produktom Bozin Roastery sú jednodruhové, jedno odrodové a výberové kávy z plantáží z celého sveta. Zákazníkom sa snažíme sprostredkovať chute jednotlivých oblastí v tej najčistejšej podobe.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info