• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • BOZIN ROASTERY

  BOZIN ROASTERY Brazil Mocca Peaberries

  • Cena: 8,90 € s DPH

  Výrobca: BOZIN ROASTERY

  NOVINKA

  BOZIN ROASTERY Brazil Mocca Peaberries

  Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

  Vaše hodnotenie:

  BOZIN ROASTERY Brazil Mocca Peaberries

  Pražená zrnková káva Bozin Roastery Brazil Mocca Peaberries. single origin.
  Zloženie: 100% arabica
  Odroda: Yellow Catuai, Red Catuai, Yellow Bourbon
  Región: Mantiquera Mountains
  Spôsob spracovania: Pulped Natural
  Nadmorská výška: 1100 - 1300 m.n.m.
  Región so špecifickou klímou, ktorá je vhodná na pestovanie výberovej kávy. Vyznačuje sa malými rodinnými plantážami, kde sa umenie pestovania kávovníka odovzdáva z generácie na generáciu. Mocca Peaberries (perlové zrno - v kávovníkovej čerešni sa nachádza iba jedno zrnko) je zrno menšieho vzrastu, no so skutočne zaujímavou chuťou. Poteší každého milovníka ovocnejších káv.

  História pražiarne BOZIN ROASTERY :

  December 2017 je obdobie, ktoré považujeme za začiatok projektu pezinskej pražiarne Bozin Roastery. Zriadenie vlastnej pražiarne kávy bolo prirodzeným vyústením našej dlhoročnej snahy o prinášanie kvalitných produktov na gastronomický trh na Slovensku.

  Pri výrobe našich káv kladieme dôraz najmä na výber kvalitných zŕn z jednotlivých plantáží z celého sveta a dôsledný proces praženia, za účelom dosiahnutia maximálneho možného chuťového zážitku. Nosným produktom Bozin Roastery sú jednodruhové, jedno odrodové a výberové kávy z plantáží z celého sveta. Zákazníkom sa snažíme sprostredkovať chute jednotlivých oblastí v tej najčistejšej podobe.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info