• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Údržba kávovarov

  čistiace dvojfázové tablety JURA 6 ks

  • Cena: 8,95 € s DPH

  Import kód: JURAP-64488

  Výrobca: Jura

  SKLADOM

  čistiace dvojfázové tablety JURA 6 ks

  Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

  Vaše hodnotenie:

  čistiace dvojfázové tablety JURA 6 ks

  ÚČINNÉ ČISTENIE - TRVALÁ OCHRANA
  Aby bola kvalita kávy zachovaná v najvyššej úrovni, je starostlivosť o čistotu kávovaru ako aj o hygienu v spojitosti s mliekom, kávou a vodou rozhodujúcim faktorom.

  Každý kávovar JURA disponuje bezúdržbovou luhovacou jednotkou so samočistiacim programom, ktorý sa spúšťa jedným stlačením tlačidla.

  Náš výskumný tím vyvinul vynikajúce čistiace tablety. Ich intenzívna účinnosť spočíva v tom, že sa nám podarilo poriadne znásobiť ich čistiaci i ochranný efekt. Nová 2-fázová čistiaca tableta kávovar nielenže vyčistí, ale taktiež zamedzí usádzaniu sa mastnoty z kávových zvyškov.

  Čistiaci proces

  Spustíte ho priam hravo, stlačením jedného tlačidla.

  Fáza I, čistenie:
  Špeciálne zloženie účinne uvoľňuje mastnotu a častice kávy uviaznuté v luhovacej jednotke a sitku. Voda zohriata na 80 ° C dôkladne prepláchne tieto dva komponenty zvnútra i zvonku.

  Fáza II, ochrana:
  Špeciálne účinné látky zacelia plochy príslušných častí prístroja a ochránia ich tak od zvyškov po káve a tuku na  dlhú dobu.

  Výsledok:
  Hygienicky čistý automatický kávovar v úplnosti pripravený pripraviť dokonalú a kvalitnú kávu, a teda potešenie po stlačení jedného tlačidla.

  Na čistenie a ochranu svojho automatického kávovaru JURA používajte iba originálne čistiace tablety od firmy JURA. Len tieto tablety sú dokonale zladené s automatickým čistiacim programom.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info