Panel používateľa
čistiace dvojfázové tablety JURA 6 ks

čistiace dvojfázové tablety JURA 6 ks

SKLADOM

čistiace dvojfázové tablety JURA 6 ks

Hodnotenie

5/5 (1x)

čistiace dvojfázové tablety JURA 6 ks

10,40 € s DPH

quatro kalkulačka

Import kód: JURAP-64488

Výrobca: Jura

čistiace dvojfázové tablety JURA 6 ks

ÚČINNÉ ČISTENIE - TRVALÁ OCHRANA
Aby bola kvalita kávy zachovaná v najvyššej úrovni, je starostlivosť o čistotu kávovaru ako aj o hygienu v spojitosti s mliekom, kávou a vodou rozhodujúcim faktorom.

Každý kávovar JURA disponuje bezúdržbovou luhovacou jednotkou so samočistiacim programom, ktorý sa spúšťa jedným stlačením tlačidla.

Náš výskumný tím vyvinul vynikajúce čistiace tablety. Ich intenzívna účinnosť spočíva v tom, že sa nám podarilo poriadne znásobiť ich čistiaci i ochranný efekt. Nová 2-fázová čistiaca tableta kávovar nielenže vyčistí, ale taktiež zamedzí usádzaniu sa mastnoty z kávových zvyškov.

Čistiaci proces

Spustíte ho priam hravo, stlačením jedného tlačidla.

Fáza I, čistenie:
Špeciálne zloženie účinne uvoľňuje mastnotu a častice kávy uviaznuté v luhovacej jednotke a sitku. Voda zohriata na 80 ° C dôkladne prepláchne tieto dva komponenty zvnútra i zvonku.

Fáza II, ochrana:
Špeciálne účinné látky zacelia plochy príslušných častí prístroja a ochránia ich tak od zvyškov po káve a tuku na  dlhú dobu.

Výsledok:
Hygienicky čistý automatický kávovar v úplnosti pripravený pripraviť dokonalú a kvalitnú kávu, a teda potešenie po stlačení jedného tlačidla.

Na čistenie a ochranu svojho automatického kávovaru JURA používajte iba originálne čistiace tablety od firmy JURA. Len tieto tablety sú dokonale zladené s automatickým čistiacim programom.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info