• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Údržba kávovarov

  čistiaci prostriedok na mliečne cesty JURA - 1000 ml

  • Cena: 13,08 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Import kód: JURAP-62536

  Výrobca: Jura

  SKLADOM

  čistiaci prostriedok na mliečne cesty JURA - 1000 ml

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  čistiaci prostriedok na mliečne cesty JURA - 1000 ml

  Zavedením technológie jemnej peny udala JURA nové trendy. Revolučná technológia pripraví jemne poréznu mliečnu penu, ktorá dlho drží svoju konzistenciou a je dokonalým pôžitkom. Takto si môžete na najvyššej úrovni vychutnať svoje Latte macchiato, Cappuccino alebo Espresso macchiato.

  Spoločnosť JURA so svojou technológiou jemnej peny určuje nové štandardy. Revolučná technológia jemnej peny vytvára hustú mliečnu penu s jemnou štruktúrou, ktorá každé Vaše sústo zmení na nezabudnuteľný chuťový zážitok. Môžete si tak vychutnať kávové špeciality ako latte macchiato, cappuccino, espresso macchiato alebo flat white vo vynikajúcej kvalite. A aby ste si zakaždým mohli vychutnať kávové špeciality skvelej chuti, vyvinula spoločnosť JURA čistič mliečnych ciest.

  Tento prípravok, ktorý bol špeciálne vyvinutý priamo na základe potrieb kávovarov JURA, je zárukou efektívneho čistenia, ktoré nepoškodzuje materiál. Výsledkom správnej údržby je predĺženie životnosti Vášho plnoautomatického kávovaru. Na odstránenie zvyškov mlieka a ďalších nečistôt stačí jednoducho prepláchnuť výtok na mlieko týmto čistiacim prostriedkom. Tým je zaručená správna hygiena a Váš kávovar je pripravený na ďalšie používanie.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info