• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Bazár kávovarov

  kávovar Ascaso BASIC Versatile

  • Cena: 129 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Výrobca: ASCASO

  SKLADOM

  kávovar Ascaso BASIC Versatile

  Hodnotenie produktu: 4/5 (1x)

  Vaše hodnotenie:

  kávovar Ascaso BASIC Versatile

  Ponúkame vám na predaj používaný pákový kávovar Ascaso Basic Versatile.

  Na kávovare bola v pravidelných intervaloch vykonávaná údržba v našom servise.

  Pred odovzdaním kupujúcemu sa opäť vykoná údržba ( odstránenie vodného kameňa , premazanie a preskúšanie chodu stroja ) .

  Na kávovar vám bude poskytnutá 3 mesačná záruka.

  V galérii si viete pozrieť reálne fotky ponúkaného kávovaru.

  Bližšie informácie ohľadom kávovarov vám radi poskytneme telefonicky na čísle +421 2 52632014 alebo mailom na : ekaviaren@ekaviaren.sk

  Popis produktu :
  Dizajn - kávovar Ascaso Basic predstavuje spojenie nových trendov v čistých líniach dizajnu a materiálov s profesionálnymi úžitkovými vlastnosťami. Výsledkom je špičkový pákový kávovar za veľmi rozumnú cenu. Na výstave Ambiente Trend Forum vo Frankfurte nad Mohanom bol tento kávovar v bielom prevedení vybraný ako zástupca kávovarov pre budúce trendy v sekcii "Clean & Pure". Toto poňatie predstavuje "čisté = Clean" v dizajne a prevedení, a zároveň "čisté = Pure" v jednoduchosti ovládania a obsluhy.

  Kvalita - vďaka precíznemu prevedeniu a kvalitným komponentom vytvára tento kávovar ideálne podmienky na prípravu vynikajúcej kávy a to aj pri väčších porciách vody (stredné, prípadne veľké espreso) a umožní pripraviť aj úžasné kapučína, či iné latte variácie, vždy s veľkou jednoduchosťou pri každodennom používaní.

  Variabilita - ku kávovaru sa dodáva kvalitná profesionálna páka s troma vymeniteľnými sitkami. Sitká na mletú kávu sú pretlakové so zabudovaným ventilom v spodnej časti, jedno pre jednu porciu mletej kávy, druhé pre dve porcie mletej kávy a tretie (plytké) sitko slúži na jednoduchú prípravu espressa z kávových podušiek systému E.S.E. (tzv. PODy).

  Výkon - kvalitné komponenty, profesionálna páka spolu s 16 barovým čerpadlom zaručujú stabilný výkon a nádhernú krému i pri káve ktorá je buď menej kvalitná, alebo nie je práve najvhodnejšie pomletá. Správnu teplotu zabezpečuje varná jednotka s veľmi stabilným teplotným rozsahom, čo zaručí lahodnú chuť kávy nezávisle od toho koľkú šálku v poradí robíte, prípadne či robíte klasické espresso alebo väčšiu porciu (napr. doppio).

  Jednoduchosť – plášť kávovaru je ľahko čistiteľný ABS plast s komponentmi z nehrdzavejúcej ocele. Vrchná časť stroja je vymedzená na odkladanie šálok. Vodná/parná tryska je oceľová a je navrhnutá tak aby jej pomocou dokázal vytvoriť krásnu mliečnu penu aj začiatočník. Kávovar sa ovláda veľmi jednoducho a intuitívne, pomocou troch tlačidiel (elektrický vypínač, zapnutie pary a spustenie prípravy espressa).

  Plná výbava - V balení k tomuto stroju sa nachádza sitko na prípravu kávy z PODu, sitko na prípravu jednej porcie a sitko na prípravu dvojitej porcie kávy. Ku kávovaru dostanete páku s dvojitým výtokom, damper na správne utlačenie kávy a odmerku na presné dávkovanie kávy. Už Vám nič nebude chýbať pri prvej príprave kávy vo Vašom novom miláčikovi. :)

  Technické špecifikácie výrobku:

  Farba: zelená

  Objem nádrže na vodu: 1,3 lit.

  Tlak čerpadla: 16 bar

  Rozmery (Š x V x H) 210x310x290 mm

  Dve espressa zároveň: áno

  Hmotnosť stroja: 5,5 kg

  Príkon/Napätie: 900 W/230 V

  Produkcia: 5-10 porcií za deň

  Termoblok: nerezová oceľ a hliník

  Typ ovládania:tlačítkové

  Povrchový materiál: ABS Plast/oceľ

  Parná tryska: áno

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info