• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Pochutiny

  Caffé Molinari Balsamico Vinegar 250 ml

  • Cena: 24,80 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Import kód: 8434

  Výrobca: Caffé MOLINARI

  SKLADOM

  Caffé Molinari Balsamico Vinegar 250 ml

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  Caffé Molinari Balsamico Vinegar 250 ml

  Už od devätnásteho storočia vyrába rodina Molinari tento ocenený balzamikový ocot podľa najstarších receptov v Modene. Tento balzamikový ocot zrejúci v jemných drevených sudoch je ideálny pre šaláty, mäso, grilované ryby a ako prísada do korenia a omáčok. Neporovnateľné s balzamikovým octom kúpeným v supermarketoch!

  Mimoriadny prémiový produkt od starej spoločnosti Molinari od roku 1800 podľa najstarších receptov v Modene, ktoré si dedičia Molinari zachovali v archívoch. Modena bola vyhlásená za najlepšiu oblasť na výrobu balsamického octu na svete.

  V priebehu rokov bol tento špeciálny balzamikový ocot vyhradený pre rodinu Molinari a niekoľko vybraných fajnšmekrov.

  Tento balzamikový ocot, vyzretý v drahých drevených sudoch, je ideálny do šalátov, na grilované ryby, na steak alebo ako zálievka.

  Vďaka týmto vzácnym receptom, ktoré boli v priebehu storočí ocenené na významných svetových výstavách (Philadelphia 1876, Paríž 1878, Melbourne 1880, Palermo 1891, Miláno 1881, Chicago 1893), bola rodine Molinari udelená česť stať sa „dodávateľom Royal Casa Savoia "s patentovými právami vo februári 1880.

  Neporovnateľné s bežne dostupnými výrobkami v supermarketoch. Najlepšie si vychutnať s dobrým olivovým olejom, soľou a korením (podľa želania s parmezánom)! Buďte mimoriadne šetriaci - veľmi ekonomický.

   - 250 ml originálneho talianskeho balzamikového octu
   - zaručene rastúca oblasť z provincie Modena
   - fľaša s drevenou hornou časťou a dávkovačom
   - autentická chuť s vysokou hospodárnosťou
   - 6% kyslosť

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info