• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • profesionálone automatické

  kávovar Quickmill s mincovníkom 05009G nerez

  • Cena: 3399 € s DPH
  • Pred zľavou: 3999 €
  • Zľava: 600 €

  Import kód: 05009G

  Výrobca: QuickMILL

  AKCIA

  kávovar Quickmill s mincovníkom 05009G nerez

  Hodnotenie produktu: 2.67/5 (3x)

  Vaše hodnotenie:

  Plnoautomatický profesionálny kávovar Quickmill s mincovníkom model 05009G z nehrdzavejúcej ocele patrí medzi špičku vo svojej triede. Vyrába sa v plastovom a celonerezovom prevedení. Mliečnu penu pre kapučíno či caffé latté pripravíte stlačením jedného tlačidla. Všetko cez použitie mincovníka. Denná kapacita je až 150-300 porcií čerstvo pomletej kávy a z toho pripraveného espressa či caffé latté. Výhrevná plocha na šálky vám zaručí vždy správnu teplotu šálky. Para, ktorá je trvale k dispozícii, robí z tohoto kávovaru asi najlepší plnoautomatický prístroj v pomere kvalita cena starostlivosť pre profesionálne gastronomické prevádzky či kancelárie, kde sa kladie vysoká náročnosť na espresso či kapučíno. Vnútro je vyrobené kompletne z kovu čo má za dôsledok vysokú kvalitu pripraveného espressa. Výhrevná hlava pressovaciaho piestu napomáha stabilnú teplotu pre prípravu espressa. Šálky dokáže nahriať priamo na kávovare a zabezpečíte tak vyhriate šálky pre espresso. Do kávovaru je možné domontovať zariadenie pre napojenie na priamy prívod vody. Rozmery: 45x44x44,5 cm. Počítadlo káv - áno.

  Technické dáta
  Rozmery (ŠxVxH)
  450 x 440 x 445
  Váha
  24,0 kg./26,00
  Napätie
  230 V 50 Hz, 115 Vac 60Hz
  Výkon
  2100 W
  Farby
  304 lesklý nerez

  Nový komentár

  * (Povinné)

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info

  aktuálne podmienky dodania

  Vážení zákazníci, vážime si každú vašu návštevu na našom e-shope.
  Bohužiaľ, bezpečnostné opatrenia zasiahli aj nás a z toho dôvodu máme povinnosť pristúpiť k obmedzeniam chodu e-shopu:
  Poskytujeme:
  Osobný odber ( pri objednávaní si môžete zvoliť platba v hotovosti, bankový prevod (po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po uhradení si tovar môžete vyzdvihnúť na výdajnom mieste) alebo možnosť platba 24 Pay platobnou kartou alebo internetbankingom )
  Dodanie pri objednávke od 19,99€ s DPH ZADARMO v rámci BA ( Zvoľte formu platby 24 PAY pri objednávaní si môžete zvoliť bankový prevod a po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po úhrade tovar privezieme. Ďalšou možnosťou je platba 24 Pay. Po obdržaní platby si dohodneme termín doručenia )
  Dodanie pri objednávke od 19,99€ s DPH ZADARMO mimo BA ( pri objednávaní si môžete zvoliť platba dobierkou, bankovým prevodom ( po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po úhrade tovar dodáme ). Ďalšou možnosťou je platba 24 Pay ( platba kartou alebo internetbankingom ) 

  Dočasne sme pozastavili:
  • doručovanie do 3 hodín v rámci Bratislavy


  Veríme, že aj napriek týmto malým obmedzeniam nám ostanete verní a naša káva a naše výrobky Vám spríjemnia aj tieto ťažké dni.
  Kolektív ekaviaren.sk :-)