• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • automatické s mlynčekom

  kávovar SAECO Royal Coffee Bar

  • Cena: 350 € s DPH
  • Pred zľavou: 999 €
  • Zľava: 649 €
  quatro kalkulačka

  Výrobca: SAECO

  PREDANÉ

  kávovar SAECO Royal Coffee Bar

  Hodnotenie produktu: 3.88/5 (16x)

  Vaše hodnotenie:

  Ponúkame vám na predaj používaný plnoautomatický kávovar Saeco Royal Coffee Bar.

  Na kávovare bola v pravidelných intervaloch vykonávaná údržba v našom servise. 

  Pred odovzdaním kupujúcemu sa opäť vykoná údržba ( odstránenie vodného kameňa , premazanie a preskúšanie chodu stroja ) .

  Na kávovar vám bude poskytnutá 3 mesačná záruka.

  Plnoautomatický kávovar SAECO ROYAL CoffeeBar s možnosťou priameho napojenia na vodovodný rad už nie je v produktovej ponuke. V prípade, ze by ste mali záujem zakúpiť nový model, môžeme vám ponúknuť  Saeco Aulika TOP HSC

  V galérii si viete pozrieť reálne fotky ponúkaného kávovaru.

  K dispozícii sú 2 ks kávovarov.

  Bližšie informácie ohľadom kávovarov vám radi poskytneme telefonicky na čísle +421 2 52632014 alebo mailom na : ekaviaren@ekaviaren.sk

  POPIS : 

  Plne automatický kávovar s vysokým komfortom obsluhy má zabudované zariadenie k príprave pravého cappuccina, sú v ňom dva ohrievacie systémy, ktoré umožňujú pripravovať kávu a súčastne používať paru, alebo horúcu vodu. Komunikáciu stroja s obsluhou obstaráva zabudovaný digitálny displej na ktorom sa zobrazujú všetky dôležité informácie o prevádzke stroja. V programovacom režime je možné nastaviť mnoho prevádzkových parametrov vrátane vypnutia prístroja po určitej dobe nečinnosti, prevedenie automatického odstránenia vodného kameňa, ale taktiež zistenie počtu pripravených porcií. Množstvo vody a kávy v nápoji je možné nastaviť, rovnako ako jeho teplotu. Špeciálna násypka umožňuje použiť i skôr namletú kávu. Vstavaná ohrievacia plocha má kapacitu cca 12 šálok. Ostatné teplé nápoje sa pripravujú s využitím trysky na horúcu vodu a paru. Model Royal Coffe Bar je možné pripojiť priamo na vodovodný rad.

  TECHNICKÉ ÚDAJE

  Rozmery ŠxHxV 390 x 455x 395 mm
  Hmotnosť 14 kg
  Napätie 230 V
  Príkon 1250 W
  Tlak čerpadla 15 bar
  Pevné pripojenie 3/4 "
  Zásobník vody 2,4 l
  Zásobník kávy 250 g
  Doporuč.produkcia 120-150 porcií za deň

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info