• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • automatické s mlynčekom

  kávovar SAECO Royal Coffee Bar

  • Cena: 769 € s DPH
  • Pred zľavou: 999 €
  • Zľava: 230 €

  Výrobca: SAECO

  NEDOSTUPNÉ

  kávovar SAECO Royal Coffee Bar

  Hodnotenie produktu: 3.79/5 (14x)

  Vaše hodnotenie:

  Plnoautomatický kávovar SAECO ROYAL CoffeeBar s možnosťou priameho napojenia na vodovodný rad už nie je v produktovej ponuke. Môžeme vám však ponúknuť nový model kávovar Saeco Aulika TOP HSC RI V2 anthracite

  Plne automatický kávovar s vysokým komfortom obsluhy má zabudované zariadenie k príprave pravého cappuccina, sú v ňom dva ohrievacie systémy, ktoré umožňujú pripravovať kávu a súčastne používať paru, alebo horúcu vodu. Komunikáciu stroja s obsluhou obstaráva zabudovaný digitálny displej na ktorom sa zobrazujú všetky dôležité informácie o prevádzke stroja. V programovacom režime je možné nastaviť mnoho prevádzkových parametrov vrátane vypnutia prístroja po určitej dobe nečinnosti, prevedenie automatického odstránenia vodného kameňa, ale taktiež zistenie počtu pripravených porcií. Množstvo vody a kávy v nápoji je možné nastaviť, rovnako ako jeho teplotu. Špeciálna násypka umožňuje použiť i skôr namletú kávu. Vstavaná ohrievacia plocha má kapacitu cca 12 šálok. Ostatné teplé nápoje sa pripravujú s využitím trysky na horúcu vodu a paru. Model Royal Coffe Bar je možné pripojiť priamo na vodovodný rad.

  TECHNICKÉ ÚDAJE

  Rozmery ŠxHxV 390 x 455x 395 mm
  Hmotnosť 14 kg
  Napätie 230 V
  Príkon 1250 W
  Tlak čerpadla 15 bar
  Pevné pripojenie 3/4 "
  Zásobník vody 2,4 l
  Zásobník kávy 250 g
  Doporuč.produkcia 120-150 porcií za deň

  Nový komentár

  * (Povinné)

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info

  aktuálne podmienky dodania

  Vážení zákazníci, vážime si každú vašu návštevu na našom e-shope.
  Bohužiaľ, bezpečnostné opatrenia zasiahli aj nás a z toho dôvodu máme povinnosť pristúpiť k obmedzeniam chodu e-shopu:
  Poskytujeme:
  Osobný odber ( pri objednávaní si môžete zvoliť platba v hotovosti, bankový prevod (po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po uhradení si tovar môžete vyzdvihnúť na výdajnom mieste) alebo možnosť platba 24 Pay platobnou kartou alebo internetbankingom )
  Dodanie pri objednávke od 19,99€ s DPH ZADARMO v rámci BA ( Zvoľte formu platby 24 PAY pri objednávaní si môžete zvoliť bankový prevod a po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po úhrade tovar privezieme. Ďalšou možnosťou je platba 24 Pay. Po obdržaní platby si dohodneme termín doručenia )
  Dodanie pri objednávke od 19,99€ s DPH ZADARMO mimo BA ( pri objednávaní si môžete zvoliť platba dobierkou, bankovým prevodom ( po objednaní Vám odošleme faktúru na úhradu a po úhrade tovar dodáme ). Ďalšou možnosťou je platba 24 Pay ( platba kartou alebo internetbankingom ) 

  Dočasne sme pozastavili:
  • doručovanie do 3 hodín v rámci Bratislavy


  Veríme, že aj napriek týmto malým obmedzeniam nám ostanete verní a naša káva a naše výrobky Vám spríjemnia aj tieto ťažké dni.
  Kolektív ekaviaren.sk :-)