• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • alternatívne kávovary

  Handpresso WILD Hybrid čierny

  • Cena: 112 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Výrobca: Handpresso

  Handpresso WILD Hybrid čierny

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  Handpresso WILD Hybrid black je cestovný a elegantný kávovar, ktorý vám pripraví lahodné espresso kdekoľvek a kedykoľvek.
  Obsluha je veľmi jednoduchá a navyše okrem kávových vankúšikov ESE pody sa dá do kávovaru použiť akákoľvek mletá káva. Záleží iba na vás, ktorú kávu si zvolíte !
  Ako pripraviť Handpresso WILD Hybrid?
  Handpresso WILD Hybrid Vám okrem nástavca na ESE pody, ponúka úplnú slobodu pri výbere kávy. Vďaka špeciálnemu sítku si môžete vybrať akúkoľvek mletú kávu.
  Kávovar Handpresso WILD Hybrid uchopte oboma rukami a natlakujete pomocou rukoväti - ako keby ste pumpou nafukovali bicykel. Tlak sledujete na malom barometri. Ako náhle sa ručička nachádza v zelenom poličku, kávovar je správne natlakovaný - žiaden obyčajný kávovar nevytvorí tlak 16 bar, ako WILD ESE.
  Odskrutkujete sítko na zásobníku a naplníte ho horúcou vodou. Do stredu zásobníka položíte jeden ESE pod alebo sítko s utlačenou mletou kávou a zásobník zaskrutkujete. Kávovar otočte tak, aby zásobník s horúcou vodou bol hore. Šálku na kávu položte pod kávovar. Stlačením gombíku pri zásobníku uvoľníte tlak, ktorý potlačí horúcu vodu cez kávový pod alebo utlačenou mletou kávou rovno do pripravenej šálky. A potom, si už len vychutnáte lahodné espresso s jemnou cremou.
  Technické parametre:
  tlak: 16 br
  zásobník vody: 50 ml
  nástavec na ESE pody - kávové vankúšiky
  nástavec na mletú kávu
  rozmery: 22 x 10 x 7cm
  hmotnosť 480g

   

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info