Panel používateľa
Vitaj Caffe Hardy

Vitaj Caffe Hardy

Pridané: 01.12.2019 22:30:00 Počet zobrazení: 1249

Caffe Hardy prichádza na Slovensko. Dnes je deň, kedy začíname tvoriť históriu. Oddnes si aj vy môžete priniesť chuť a vôňu milánskej kávy domov, do práce, na chalupu. nech sa páči, ochutnajte.

Život plynie a prináša nám stále nové a nové možnosti, skúsenosti a produkty.

Ani my nesedíme so zatvorenými očami, stále hľadáme nové cesty, aby sme vám vedeli ponúknuť širší sortiment, aby ste vedeli ochutnať nové chute sveta. V októbri nás cesty zaviedli do Milána na 41 ročník International Hospitality Exhibition so zameraním na kávu a jedlo.
Množstvo ľudí, kávy z celého sveta a nás svojou vôňou, chuťou oslovila káva Caffe Hardy.Slovo dalo slovo , z nezáväznej ochutnávky to skĺzlo na obchodné jednanie a padla dohoda. Môžeme vám s radosťou oznámiť, že sme sa stali oficiálnym dovozcom kávy Caffe Hardy na Slovensko. Aby sme nielen my ,ale aj vy mohli zažiť chuť milánskej kávy a tým aj vašim kávovým chutiam umožníme rozšíriť svoje obzory.
História spoločnosti Caffe Hardy siaha do roku 1954, kedy bratia Efraim a Lindo Maya otvorili svoju prvú kaviarničku v milánskej štvrti Giambellino a ponúkli svojim hosťom kvalitnú pravú taliansku kávu. Ich ambície tým neustali. Netrvalo dlho a čoskoro v snahe ponúknuť zákazníkom najvyššiu kvalitu a najlepšie zmesi založili vlastnú pražiareň. Ani dlhá hospodárska kríza 70. rokov nikdy nepodkopala ich dôveru a zameranie; pre spoločnosť to bol moment vývoja a expanzie: nové nápady, nové produkty a nové reklamné kampane. Hardy bol tlačený odhodlaním a nápadmi ľudí, ktorí sa už pozerali ďalej. V 80. rokoch spoločnosť upevnila svoj úspech na trhu s kávou vďaka rastúcemu počtu zákazníkov, ktorí stále prejavujú svoju vernosť aj dnes, a prispela k uznaniu Hardy's ako „Káva v Miláne" - il Caffè di Milano – a tak je stále vnímaná. V roku 2005 si spoločnosť uvedomila, že potrebuje nové priestory, aby mohli rásť a zdokonaľovať sa a presunuli výrobu do moderného pražiaceho závodu v Noceto v blízkosti Parmy. Presunuli aj kancelárie a sklady do nového umiestnenia, stále však v Miláne. Takto vznikla a rozvíjala sa značka Caffè Hardy, ktorá je do dnešného dňa synonymom kvalitnej kávy nielen v Miláne, ale v celom Taliansku. Denne sa v Miláne pripraví okolo 150000 káv. K tomu netreba viac slov...
Výrobky Caffe Hardy sú certifikované ako vegánske výrobky už niekoľko rokov. V roku 2015 to viedlo k rozhodnutiu produkovať aj dve ekologické certifikované zmesi. Dnes je to bežný trend na trhu s kávou, za ktorým nasledujú aj ďalšie popredné značky, ale spoločnosť je hrdá na to, že tento vývoj predvídala.
Spoločnosť Caffe Hardy každý deň vyváža kávu, a už nielen kávu do vzdialených krajín. Zrnková káva, mletá káva a tiež rôzne druhy kapsúl , ale aj čaje a toppingy prostredníctvom distribúcie vstúpili na vzdialené trhy, ako sú USA a Čína, zatiaľ čo internet a globálny trh im umožňuje prostredníctvom našich on-line obchodov osloviť koncových spotrebiteľov všade. Amazon, Marketplace....a www.ekaviaren.sk
Toto je história spoločnosti... úspešná minulosť. A dnes je deň, kedy aj my začíname tvoriť históriu. Oddnes si aj vy môžete priniesť chuť a vôňu milánskej kávy domov, do práce, na chalupu.
A dovoľujeme si pripojiť sa k posolstvu spoločnosti Caffe Hardy nasledovne :
Chceme inovovať tradíciu kávy ktorá má históriu, ktorá v treťom tisícročí oživuje „spoločenskú tradíciu" 60. rokov, keď bol Milan fascinujúci a báječný - rovnako ako dnes.
Chceme rešpektovať každú osobu a vážime si všetkých ľudí, ktorí pracujú v Hardy, ako aj všetkých našich zákazníkov a dodávateľov, pretože všetci sú súčasťou našej identity.
Podporujeme integritu, budeme usilovne pracovať na budovaní a udržiavaní silnej firemnej identity. Každé naše rozhodnutie je navrhnuté tak, aby chránilo našu značku a naše hodnoty.
Odhodlanie - všetci sa zameriavame na ciele spoločnosti a nikdy sa od nich neodchýlime.
Ctíme si vernosť, zakladáme a udržiavame silné a jasné obchodné vzťahy v rámci spoločnosti i mimo nej, medzi zamestnancami, oddeleniami, zákazníkmi a dodávateľmi.
Profesionalita, vždy vystupujeme profesionálne, so zákazníkmi, dodávateľmi a konkurentmi, prejavujúc rešpekt a zdržanlivosť.
Skromnosť a pokora, vieme, že vždy sa musíme niečo učiť od kohokoľvek, kdekoľvek, bez ohľadu na to kto sme, kde alebo čo robíme.
Sloboda - podporujeme konfrontáciu a sebavyjadrenie v rámci pravidiel spoločnosti, pretože iba s slobodným vyjadrením sa naša spoločnosť a my sami zlepšíme.
Veríme, že vás naša ponuka osloví a s Caffe Hardy prežijete krásne chvíle.
https://www.ekaviaren.sk/e/search?word=hardy

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie