• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Späť

  Vitaj Caffe Hardy

  Pridané: 01.12.2019 22:30:00 Počet zobrazení: 459

  01 December 2019

  Caffe Hardy prichádza na Slovensko. Dnes je deň, kedy začíname tvoriť históriu. Oddnes si aj vy môžete priniesť chuť a vôňu milánskej kávy domov, do práce, na chalupu. nech sa páči, ochutnajte.

  Vitaj Caffe Hardy

  Život plynie a prináša nám stále nové a nové možnosti, skúsenosti a produkty.

  Ani my nesedíme so zatvorenými očami, stále hľadáme nové cesty, aby sme vám vedeli ponúknuť širší sortiment, aby ste vedeli ochutnať nové chute sveta. V októbri nás cesty zaviedli do Milána na 41 ročník International Hospitality Exhibition so zameraním na kávu a jedlo.
  Množstvo ľudí, kávy z celého sveta a nás svojou vôňou, chuťou oslovila káva Caffe Hardy.Slovo dalo slovo , z nezáväznej ochutnávky to skĺzlo na obchodné jednanie a padla dohoda. Môžeme vám s radosťou oznámiť, že sme sa stali oficiálnym dovozcom kávy Caffe Hardy na Slovensko. Aby sme nielen my ,ale aj vy mohli zažiť chuť milánskej kávy a tým aj vašim kávovým chutiam umožníme rozšíriť svoje obzory.
  História spoločnosti Caffe Hardy siaha do roku 1954, kedy bratia Efraim a Lindo Maya otvorili svoju prvú kaviarničku v milánskej štvrti Giambellino a ponúkli svojim hosťom kvalitnú pravú taliansku kávu. Ich ambície tým neustali. Netrvalo dlho a čoskoro v snahe ponúknuť zákazníkom najvyššiu kvalitu a najlepšie zmesi založili vlastnú pražiareň. Ani dlhá hospodárska kríza 70. rokov nikdy nepodkopala ich dôveru a zameranie; pre spoločnosť to bol moment vývoja a expanzie: nové nápady, nové produkty a nové reklamné kampane. Hardy bol tlačený odhodlaním a nápadmi ľudí, ktorí sa už pozerali ďalej. V 80. rokoch spoločnosť upevnila svoj úspech na trhu s kávou vďaka rastúcemu počtu zákazníkov, ktorí stále prejavujú svoju vernosť aj dnes, a prispela k uznaniu Hardy's ako „Káva v Miláne" - il Caffè di Milano – a tak je stále vnímaná. V roku 2005 si spoločnosť uvedomila, že potrebuje nové priestory, aby mohli rásť a zdokonaľovať sa a presunuli výrobu do moderného pražiaceho závodu v Noceto v blízkosti Parmy. Presunuli aj kancelárie a sklady do nového umiestnenia, stále však v Miláne. Takto vznikla a rozvíjala sa značka Caffè Hardy, ktorá je do dnešného dňa synonymom kvalitnej kávy nielen v Miláne, ale v celom Taliansku. Denne sa v Miláne pripraví okolo 150000 káv. K tomu netreba viac slov...
  Výrobky Caffe Hardy sú certifikované ako vegánske výrobky už niekoľko rokov. V roku 2015 to viedlo k rozhodnutiu produkovať aj dve ekologické certifikované zmesi. Dnes je to bežný trend na trhu s kávou, za ktorým nasledujú aj ďalšie popredné značky, ale spoločnosť je hrdá na to, že tento vývoj predvídala.
  Spoločnosť Caffe Hardy každý deň vyváža kávu, a už nielen kávu do vzdialených krajín. Zrnková káva, mletá káva a tiež rôzne druhy kapsúl , ale aj čaje a toppingy prostredníctvom distribúcie vstúpili na vzdialené trhy, ako sú USA a Čína, zatiaľ čo internet a globálny trh im umožňuje prostredníctvom našich on-line obchodov osloviť koncových spotrebiteľov všade. Amazon, Marketplace....a www.ekaviaren.sk
  Toto je história spoločnosti... úspešná minulosť. A dnes je deň, kedy aj my začíname tvoriť históriu. Oddnes si aj vy môžete priniesť chuť a vôňu milánskej kávy domov, do práce, na chalupu.
  A dovoľujeme si pripojiť sa k posolstvu spoločnosti Caffe Hardy nasledovne :
  Chceme inovovať tradíciu kávy ktorá má históriu, ktorá v treťom tisícročí oživuje „spoločenskú tradíciu" 60. rokov, keď bol Milan fascinujúci a báječný - rovnako ako dnes.
  Chceme rešpektovať každú osobu a vážime si všetkých ľudí, ktorí pracujú v Hardy, ako aj všetkých našich zákazníkov a dodávateľov, pretože všetci sú súčasťou našej identity.
  Podporujeme integritu, budeme usilovne pracovať na budovaní a udržiavaní silnej firemnej identity. Každé naše rozhodnutie je navrhnuté tak, aby chránilo našu značku a naše hodnoty.
  Odhodlanie - všetci sa zameriavame na ciele spoločnosti a nikdy sa od nich neodchýlime.
  Ctíme si vernosť, zakladáme a udržiavame silné a jasné obchodné vzťahy v rámci spoločnosti i mimo nej, medzi zamestnancami, oddeleniami, zákazníkmi a dodávateľmi.
  Profesionalita, vždy vystupujeme profesionálne, so zákazníkmi, dodávateľmi a konkurentmi, prejavujúc rešpekt a zdržanlivosť.
  Skromnosť a pokora, vieme, že vždy sa musíme niečo učiť od kohokoľvek, kdekoľvek, bez ohľadu na to kto sme, kde alebo čo robíme.
  Sloboda - podporujeme konfrontáciu a sebavyjadrenie v rámci pravidiel spoločnosti, pretože iba s slobodným vyjadrením sa naša spoločnosť a my sami zlepšíme.
  Veríme, že vás naša ponuka osloví a s Caffe Hardy prežijete krásne chvíle.
  https://www.ekaviaren.sk/e/search?word=hardy

  Diskusia

  (0 komentárov)
  Žiadne komentáre
  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info

  aktuálne podmienky dodania

  Vážení zákazníci, vážime si každú vašu návštevu na našom e-shope.
  AKTUÁLNE naša prevádzka na Mýtnej 15 slúži ako výdajné odberové miesto. Vyzdvihnutie na prevádzke ZADARMO.

  Objednávky tiež vybavujeme cez kuriérov priamo na akúkoľvek adresu na Slovensku.

  Doprava ZADARMO od 29,99 eur s DPH. 

  V prípade urgentných požiadaviek :) nás kľudne kontaktujte na náš email ekaviaren@ekaviaren.sk

  Ďakujeme za Vašu priazeň a objednávky. 

  Dočasne sme pozastavili:
  • doručovanie do 3 hodín v rámci Bratislavy

  Kolektív ekaviaren.sk :-)