• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Olivový olej v spreji

  100 % čistý avokadový olej - 200 ml

  • Cena: 6,90 € s DPH

  Výrobca: Mantova Fratelli

  SKLADOM NOVINKA

  100 % čistý avokadový olej - 200 ml

  Hodnotenie produktu: 4/5 (2x)

  Vaše hodnotenie:

  100 % čistý avokadový olej 200 ml

  Nutričné hodnoty na 100 ml výrobku :

  - Energetická hodnota - 3389 kJ/824 Kcal

  - Tuky - 91,6 g

  - Cukry - 0 g

  - Bielkoviny - 0 g

  - Soli - 0 g

  - Priemerné nutričné hodnoty pre - 1,8 ml / 1,7 g (1 sekundy sprejovania)

  100% čistý sprejový olej z avokáda. Typický pre Latinskú Ameriku. Svojím vysokým obsahom mononenasýtených kyslín (kyselina olejová) má výbornú kontrolu nad celkovým cholesterolom, preto pomáha predchádzať upchávaniu tepien a bojovať proti kardiovaskulárnym ochoreniam. Dôležitá je aj nezmydelniteľná frakcia, ktorú predstavujú Tocoferoli (vitamín E), Beta sitosterol a Alfa Tocoferoli - všetky mikroživiny, ktoré sú dobré pre zdravie.

  Tento jemný a ľahký olej má veľmi vysoký bod varu (okolo 250 ° C) a preto je ideálny na vyprážanie. Je veľmi užitočný pri používaní v pekárňach a na olejovanie panvíc na varenie ľahkým a zdravým spôsobom. Je tiež vhodný ako dochucovadlo v mnohých jedlách, ako sú napríklad šaláty, v skutočnosti šalát ochutený avokádovým olejom je 15 krát viac výživnejší ako  bez oleja, pretože olej z avokáda pomáha telu absorbovať prítomné karotenoidy v zelenine. Tiež výborný na ochutenie mäsa a rybích pokrmov, má veľmi jemnú chuť, ktorá neprekrýva chuť pokrmov. Je tiež ideálny na pečenie, ako aj na prípravu koláčov a iných pekárskych výrobkov.

  Vďaka technológii "fľaša s ventilom" umožňuje špeciálna fľaša znížiť spotrebu oleja o 90% (fľaša zodpovedá 3 litrom bežnej fľaše oleja) a dlhodobo ho chrániť obsah pred vzduchom a svetlom. To vám umožní udržať nezmenené všetky cenné vlastnosti oleja a udržiavať ho vždy čerstvý ako čerstvý stlačený. Sprayleggero je ideálny ako čistý na ľahké a chutné sprejovanie alebo na kvapkanie alebo ručne na marinovanie, varenie a prípravu šťiav.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info