• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Olivový olej v spreji

  100 % čistý olej z hroznových semiačok - 200 ml

  • Cena: 6,90 € s DPH

  Výrobca: Mantova Fratelli

  SKLADOM NOVINKA

  100 % čistý olej z hroznových semiačok - 200 ml

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  100 % čistý olej z hroznových semiačok - 200 ml

  Nutričné hodnoty na 100 ml výrobku :

  - Energetická hodnota - 3484 kJ/828 Kcal

  - Tuky - 92 g

  - Cukry - 0 g

  - Bielkoviny - 0 g

  - Soli - 0 g

  - Priemerné nutričné hodnoty pre - 1,8 ml / 1,7 g (1 sekundy sprejovania)

  Je to prírodný antioxidant, ktorý dokáže bojovať proti kardiovaskulárnym ochoreniam. Má vysoký obsah kyseliny linolovej (Omega 6), ktorá tiež vyvoláva zaujímavé zmeny na metabolickej úrovni a má významný vplyv na celkovú cholesterolémiu. V skutočnosti, ktorý má značný obsah vo fytosteroloch, je schopný znížiť množstvo absorbovaného cholesterolu.

  Tento olej má veľmi vysoký bod varu (asi 232 ° C) a je preto ideálny na smaženie, ale je aj vynikajúcou surovinou, ako dochucovadlo  na šaláty a zeleninu: dusenú aj grilovanú. Ideálne chutí s čerstvými syrami, ktoré sa vyznačujú príjemnou sladkou a kyslou chuťou. Ako emulgátor je ideálny v omáčkach a citronetách, ale aj na marinovanie rýb a kôrovcov. Navyše s priaznivými vlastnosťami je skutočným spojencom zdravia.

  Vďaka technológii "fľaša s ventilom" umožňuje špeciálna fľaša znížiť spotrebu oleja o 90% (fľaša zodpovedá 3 litrom bežnej fľaše oleja) a dlhodobo ho chrániť obsah pred vzduchom a svetlom. To vám umožní udržať nezmenené všetky cenné vlastnosti oleja a udržiavať ho vždy čerstvý ako čerstvý stlačený. Sprayleggero je ideálny ako čistý na ľahké a chutné sprejovanie alebo na kvapkanie alebo ručne na marinovanie, varenie a prípravu šťiav.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info