• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Olivový olej v spreji

  100 % čistý kokosový olej - 200 ml

  • Cena: 7,90 € s DPH

  Výrobca: Mantova Fratelli

  SKLADOM NOVINKA

  100 % čistý kokosový olej - 200 ml

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  100 % čistý kokosový olej - 200 ml

  Nutričné hodnoty na 100 ml výrobku :

  - Energetická hodnota - 3464 kJ/828 Kcal

  - Tuky - 92 g

  - Cukry - 0 g

  - Bielkoviny - 0 g

  - Soli - 0 g

  - Priemerné nutričné hodnoty pre  - 1,8 ml / 1,7 g (1 sekundy sprejovania)

  Vyrobené z najlepšej časti kokosového oleja, triglyceridov so stredným reťazcom (MCT). Zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu (HDL) a môže preto pomôcť znížiť riziko kardiovaskulárnych ochorení. Je to veľký spojenec zdravia, pretože normalizuje tuky a cukry v krvi, čo je užitočné pri prevencii diabetu. Má antivírusové, antibakteriálne a antifungálne vlastnosti zaručené kyselinou laurovou, ktorú tvorí, a je tiež olejom s antioxidačnými vlastnosťami vďaka prítomnosti vitamínu E.

  Zdravá alternatíva k maslu, ktorá sa používa pri príprave dezertov, lahôdok a vyprážaných potravín, vďaka bodu varu, ktorý má oveľa vyššie ako ostatné oleje. Veľmi užitočný pri aplikácii pred kysnutím cesta, s jeho prirodzenou sladkosťou, vám tiež umožňuje znížiť množstvo cukru pri príprave dezertov. Je to ideálne dochucovadlo pre tieto potraviny, pretože je veľmi výživný a energizujúci. Tento olej je tiež vynikajúci, keď je surový na sprejovanie šalátov, v smoothies a na prípravu domácich ovocných šťiav, čím sú viac výživné a zasycujúce.

  Vďaka technológii "fľaša s ventilom" umožňuje špeciálna fľaša znížiť spotrebu oleja o 90% (fľaša zodpovedá 3 litrom bežnej fľaše oleja) a dlhodobo ho chrániť obsah pred vzduchom a svetlom. To vám umožní udržať nezmenené všetky cenné vlastnosti oleja a udržiavať ho vždy čerstvý ako čerstvý stlačený. Sprayleggero je ideálny  ako čistý na ľahké a chutné sprejovanie alebo na kvapkanie alebo ručne na marinovanie, varenie a prípravu šťiav.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info