• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • dripper

  kávový dripper HARIO V 60 - 02 keramika

  • Cena: 20,90 € s DPH

  Import kód: VDC-02W

  Výrobca: Hario

  SKLADOM

  kávový dripper HARIO V 60 - 02 keramika

  Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

  Vaše hodnotenie:

  kávový dripper HARIO V 60 - 02 keramika

  Chceli by ste začať s alternatívnymi spôsobmi varenia kávy, ale neviete, čo si vybrať? Hario V-60 Dripper je len pre vás! Tento japonský gadget vám umožní jednoducho a efektívne využiť čo najviac z kávy. Metóda filtra je veľmi zábavná a umožňuje experimentovať s kávou. Prekvapte svojich priateľov s bohatou chuťou a arómou kávy a technikou prípravy! Hario V60-02 umožňuje jednorazové varenie 300 až 500 ml kávy, čo je dostatočné pre veľký hrnček alebo dve menšie porcie. Táto keramická verzia ponúka štýlový dizajn, ktorý je k dispozícii v niekoľkých farbách, ktoré dokážu dokonalú výzdobu každej kuchyne. Okrem toho sa vyznačuje veľmi dobrou úrovňou udržiavania tepla. Jeho kužeľovitá forma a špeciálne drážky na vnútornej strane kvapkadla poskytujú výborný prietok vody.

  Na prípravu lahodnej kávy potrebujete čerstvú mletú kávu vysokej kvality, filter, váš obľúbený pohár alebo server a váhy. Vložte filter do kvapkadla a vložte ho na nádobu, ktorú používate na podávanie kávy. Infúzny proces trvá len 3 - 4 minúty.

  Ďalšou výhodou tejto metódy je mimoriadne jednoduchá údržba. Po použití jednoducho odstráňte filter a umyte kvapkadlo v tečúcej vode alebo v umývačke riadu. Preklad Haria je "kráľ skla", ktorý dokonale odráža úspechy spoločnosti. Značka bola založená v roku 1921 a odvtedy vyrába výrobky najvyššej kvality zo skla, keramiky a kovu. Výrobný proces sa uskutočňuje v Japonsku spolu s najlepšou udržateľnosťou životného prostredia.

  Výška : 10,2 cm

  Šírka : 12 cm

  Šírka s uškom : 14 cm

  Hmotnosť : 416 g

  Materiál : keramika

  Farba : biela, červená

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info