• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Slovenská verzia

  ​text editor v SK stranke

  mlynček na kávu Eureka Zenith 65E

  • Cena: 749 € s DPH
  • Recyklačný poplatok: 0,45 €
  quatro kalkulačka

  Výrobca: Eureka

  mlynček na kávu Eureka Zenith 65E

  Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

  Vaše hodnotenie:

  mlynček na kávu Eureka Zenith 65E

  Eureka je rad mlyncov na mletie kávy , ktoré predstavujú úplne nové riešenia v oblasti mletia. Okrem svojho skvelého vzhľadu ponúkajú veľké mlecie parametre.

  POPIS PRODUKTU :

  Zenith vznikol vďaka dlhodobým analýzam a výskumom. Eureka sa podarilo vytvoriť MLYNčEK, ktorý stanovuje nový štandard pre ergonómiu a trvanlivosť. Inovatívny spôsob vydávania kávy zlepší kvalitu a presnosť vašej práce. Moderný mechanizmus umožňuje nastaviť mletie na piatich úrovniach. Nový mechanizmus Rotax zaručuje presnosť dávkovania. Tento systém minimalizuje problémy s únikom kávy a zbytočným odpadom pri mletí. Rovnako ako všetky mlynčeky značky Eureka, Zenith je vybavený mikrometrickým regulátorom na nastavenie mletia, ktorý vám umožňuje jednoducho a presne nastaviť konštantnú úroveň mletia.

  Napätie / výkon 240/50 Hz - 0,35 Kw

  Kapacita zásobníka 1,2 Kg

  Priemer mlecích kameňov -  Ø65 

  Materiál : tvrdená oceľ

  Riadenie mletia :  micrometrický regulátor s informáciami o nastavení mletia na TFT displeji

  Telo : hliník

  Dávkovací ovládač :  nastavenie od 5 do 10 g

  Kapacita dávkovača : 450g

  Účinnosť : 20kg / h

  Rozmery : Šírka 240mm x  Hĺbka 313mm x  Výška 591mm

  Hmotnosť : 13 kg

  EUREKA! Od roku 1920 sa názov značky Eureka stal synonymom vysoko kvalitného dizajnu, vzhľadu a jednoduchosti použitia v oblasti horeca. Spoločnosť Eureka vyrába širokú škálu mlecích mlyncov, od bežných zariadení používaných v reštauráciách a kaviarňach, ako je Zenith, až po malé mlynské mlynčeky používané v malých podnikoch, ktoré predávajú kávu. Každý z produktov značky Eureka je navrhnutý a vyrobený podľa najvyšších štandardov trvanlivosti a výkonu. Mlynčeky vyrobené touto spoločnosťou sú výsledkom dlhoročných skúseností s mletím kávy.

  Mlynčeky Eureka - výber profesionálov :-)

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info