• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • dripper

  kávový dripper HARIO KDC - 02 keramický, black

  • Cena: 20,90 € s DPH

  Import kód: KDC-02-B

  Výrobca: Hario

  SKLADOM

  kávový dripper HARIO KDC - 02 keramický, black

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  kávový dripper HARIO KDC - 02 keramický, black

  Porcelánový odkvapkávač na filtrovanie kávy. Kasuya model bol vyrobený v spolupráci s Tetsu Kasuya, víťazom najprestížnejšej alternatívnej súťaže na prípravu kávy, World Brewers Cup v roku 2016. Konvenčný tvar rebier filtra V60 bol prispôsobený v tomto modeli tak, aby spomalil vodu pre lepšiu extrakciu kávy, čo umožňuje vyrábať silnejšiu kávu aj pri rovnakom množstve hrubých zemín.

  Veľkosť: V60-02

  Farba: čierna

  Materiál: keramika

  Výška : 14 cm

  Dizajn

  Hario V60-02 umožňuje prípravu 300 až 500 ml kávy naraz, čo je dostatočné pre veľký hrnček alebo dve menšie porcie. Táto keramická verzia ponúka štýlový dizajn v niekoľkých farbách. Okrem toho sa vyznačuje veľmi dobrou úrovňou udržiavania tepla. Jeho kužeľovitá forma a špeciálne drážky na vnútornej strane kvapkadla poskytujú ideálny prietok vody.

  Súprava obsahuje plastovú odmerku.


  Použitie

  Na prípravu lahodnej kávy potrebujete čerstvú mletú kávu vysokej kvality, filter, váš obľúbený pohár alebo server a váhy. Vložte filter do kvapkadla a vložte ho na nádobu, ktorú používate na podávanie kávy. Proces infúzie trvá len 3 - 4 minúty.

  Ďalšou výhodou tejto metódy je mimoriadne jednoduchá údržba. Po použití jednoducho odstráňte filter a umyte kvapkadlo v tečúcej vode alebo v umývačke riadu.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info