• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Kávovary

  Hario Coffee Syphon TCA - 5

  • Cena: 79,90 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Import kód: TCA-5

  Výrobca: Hario

  SKLADOM

  Hario Coffee Syphon TCA - 5

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  Hario Coffee Syphon TCA - 5 , tento kávovar je nielen zábavný ale aj vzrušujúci spôsob prípravy kávy. Nová atraktívna metóda vám ponúkne odlišnú kvalitu kávy.

  POPIS :

  Tento, výzorom laboratórny prístroj bol patentovaný v roku 1830. Skladá sa z dvoch sklenených baniek, medzi ktorými sa nachádza filter. Romantický a dobrodružný spôsob prípravy kávy s využitím vákua pri jej filtrácii. Sklo, kov, oheň, bublajúca voda a voňavá káva... tento kávovar bude vždy stredom pozornosti. Dve sklenené nádoby s bavlneným alebo papierovým filtrom využívajú pri príprave základné fyzikálne pravidlo o rozpínavosti plynov. Ohriata voda stúpa do hornej banky, kde sa zmieša s namletou kávou a po ukončení extrakcie podtlakom prechádza cez filter do spodnej nádoby.

  Varenie kávy môže vyzerať ako vedecký experiment. To je tento prípad. Ale nebojte sa, sifón je mimoriadne jednoduché zariadenie vynájdené na začiatku 19. storočia. Technica kombinuje nádherné spracovanie, minimalistický dizajn a úžasnú funkčnosť!

  Sifón pracuje podľa základných fyzikálnych zákonov. Naplňte dolnú komoru vodou, ktorá po zahriatí steká do hornej komory mletou kávou. Po niekoľkých minútach odpojte zdroj tepla a vaša káva bude pretekať cez filter do spodnej komory. Káva je pripravená!

  Objem: 600 ml
  Sada obsahuje alkoholový horák.

   

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info