Panel používateľa
100 % Italian Organic Dressing Spray

100 % Italian Organic Dressing Spray

NOVINKA Na objednávku

100 % Italian Organic Dressing Spray

Hodnotenie

0/5 (0x)

100 % Italian Organic Dressing Spray - 100% taliansky organický extra panenský olivový olej s vynikajúcou kvalitou a organický balzamikový ocot z Modeny.

7,99 € s DPH

Výrobca: Mantova Fratelli

100 % Italian Organic Dressing Spray - 100% taliansky organický extra panenský olivový olej s vynikajúcou kvalitou a organický balzamikový ocot z Modeny .

POPIS
Jemný organický extra panenský olivový olej extrahovaný z prvého lisovania za studena, kultivovaný s ohľadom na prirodzenú rovnováhu spolu s vzácnym organickým balzamikovým octom z Modeny.

Vyrobený v Taliansku.

Tento vynikajúci dresing predstavuje dokonalú rovnováhu medzi vôňou oleja a vôňou balzamového octu.

Klinické štúdie poukázali na nespočetné nutričné ​​vlastnosti oleja EVO, ktorý sa považuje za najvhodnejší pre výživu ľudí spomedzi všetkých bežne používaných jedlých tukov.

Organický extra panenský olivový olej a organický balzamikový ocot z Modeny sú bohaté na vitamín E, silný antioxidant, ktorý chráni bunkové membrány pred procesom starnutia.

Vysoká koncentrácia polyfenolov, typická pre olej a ocot balsamico, hrá dôležitú úlohu pri posilňovaní imunitného systému a v boji proti pôsobeniu voľných radikálov. Prítomnosť bioflavonoidov navyše podporuje dlhovekosť, spomaľuje proces starnutia a pomáha zdravému životu.

NAŠE NÁVRHY
Organické dresingy Sprayleggero sú ideálne na ochutenie šalátov a tepelne neupravenej zeleniny jednotným a homogénnym spôsobom, ako aj na prípravu omáčok a marinád. Vynikajúci na ozdobenie špeciálnych sladkých prípravkov na báze zmrzliny alebo čerstvého ovocia, umožňuje šéfkuchárovi vyjadriť všetku svoju kreativitu.

Sprayleggero je tiež ideálny na marinovanie, varenie alebo zdobenie.

AKO POUŽIŤ
Vďaka technológii „bag on valve" umožňuje  špeciálne dávkovanie zníženie spotreby o asi 90% (250 ml sa v skutočnosti rovná asi 3-litrovej štandardnej fľaši oleja) a chráni obsah pred vystavením vzduchu a svetla pre dlhý čas. To umožňuje, aby všetky jemné vlastnosti korenia zostali nezmenené a aby boli konzervované ako čerstvo vylisované. Každú sekundu postreku vyprodukuje 1,8 ml / 1,7 g (15 kcal) produktu dosť na ochutenie akéhokoľvek jedla.

Objem : 200 ml

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

aktuálne podmienky dodania

aktuálne podmienky dodania

Vážení zákazníci, vážime si každú vašu návštevu na našom e-shope.

Blížia sa najkrajšie sviatočné dni roka a opäť sme sa dostali do situácie, keď nám aktuálne epidemiologické opatrenia obmedzili nákupy na prevádzkach. Z tohto dôvodu aj naša prevádzka na Mýtnej 15 v Bratislave funguje v režime výdajného e-shopového miesta.

Keďže život, výrobu a prepravu na celom svete ovplyvňuje covidová situácia, môže sa stať, že sa dodanie Vami objednaného tovaru predľži. V prípade. že si objednáte tovar a nebude už skladom, budeme Vás o danej situácii neodkladne informovať. 

V prípade, že si želáte mať tovar pod vianočným stromčekom, objednávajte tovar čo najskôr - posledný dátum na odoslanie so zaručeným dodaním je 17.12.2021

Súčasné podmienky sú nasledovné :

Osobný odber máte na prevádzke zadarmo , v pracovné dni od 9.oo hod do 17.oo hodiny.

Objednávky posielame aj  cez kuriérov , poštu a na DEPO odberné miesta podľa Vášho výberu.

Stále môžete využiť aj dopravu ZADARMO pri nákupe od 29,99 eur s DPH. 

V prípade urgentných požiadaviek :) nás kľudne kontaktujte na náš email : ekaviaren@ekaviaren.sk

Ďakujeme za Vašu priazeň a objednávky. 

Kolektív ekaviaren.sk :-)