• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Olivový olej v spreji

  100 % Italian Organic Dressing Spray

  • Cena: 7,99 € s DPH

  Výrobca: Mantova Fratelli

  NOVINKA Na objednávku

  100 % Italian Organic Dressing Spray

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  100 % Italian Organic Dressing Spray - 100% taliansky organický extra panenský olivový olej s vynikajúcou kvalitou a organický balzamikový ocot z Modeny .

  POPIS
  Jemný organický extra panenský olivový olej extrahovaný z prvého lisovania za studena, kultivovaný s ohľadom na prirodzenú rovnováhu spolu s vzácnym organickým balzamikovým octom z Modeny.

  Vyrobený v Taliansku.

  Tento vynikajúci dresing predstavuje dokonalú rovnováhu medzi vôňou oleja a vôňou balzamového octu.

  Klinické štúdie poukázali na nespočetné nutričné ​​vlastnosti oleja EVO, ktorý sa považuje za najvhodnejší pre výživu ľudí spomedzi všetkých bežne používaných jedlých tukov.

  Organický extra panenský olivový olej a organický balzamikový ocot z Modeny sú bohaté na vitamín E, silný antioxidant, ktorý chráni bunkové membrány pred procesom starnutia.

  Vysoká koncentrácia polyfenolov, typická pre olej a ocot balsamico, hrá dôležitú úlohu pri posilňovaní imunitného systému a v boji proti pôsobeniu voľných radikálov. Prítomnosť bioflavonoidov navyše podporuje dlhovekosť, spomaľuje proces starnutia a pomáha zdravému životu.

  NAŠE NÁVRHY
  Organické dresingy Sprayleggero sú ideálne na ochutenie šalátov a tepelne neupravenej zeleniny jednotným a homogénnym spôsobom, ako aj na prípravu omáčok a marinád. Vynikajúci na ozdobenie špeciálnych sladkých prípravkov na báze zmrzliny alebo čerstvého ovocia, umožňuje šéfkuchárovi vyjadriť všetku svoju kreativitu.

  Sprayleggero je tiež ideálny na marinovanie, varenie alebo zdobenie.

  AKO POUŽIŤ
  Vďaka technológii „bag on valve" umožňuje  špeciálne dávkovanie zníženie spotreby o asi 90% (250 ml sa v skutočnosti rovná asi 3-litrovej štandardnej fľaši oleja) a chráni obsah pred vystavením vzduchu a svetla pre dlhý čas. To umožňuje, aby všetky jemné vlastnosti korenia zostali nezmenené a aby boli konzervované ako čerstvo vylisované. Každú sekundu postreku vyprodukuje 1,8 ml / 1,7 g (15 kcal) produktu dosť na ochutenie akéhokoľvek jedla.

  Objem : 200 ml

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info