• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • BOZIN ROASTERY

  BOZIN ROASTERY Guatemala SHB Teresita

  • Cena: 8,90 € s DPH

  Výrobca: BOZIN ROASTERY

  NOVINKA

  BOZIN ROASTERY Guatemala SHB Teresita

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  BOZIN ROASTERY Guatemala SHB Teresita

  Pražená zrnková káva Bozin Roastery Guatemala SHB Teresita. single origin.
  Zloženie: 100% arabica
  Odroda: Zmes odrôd Catura, Catual, Pache
  Región: Santa Rosa
  Spôsob spracovania: Fully washed - mokrá metóda

  Táto v tieni pestovaná arabica je zmesou odrôd Catura, Catual a Pach. Pochádza z regiónu Santa Rosa, kde sa pestuje v nadmorskej výške v rozmedzí 1300 až 1700 m.n.m. Vyznačuje sa stredným telom s miernou aciditou. V chuti sa najviac prejavujú náznaky figy a v následnej dlho doznievajúcej chuti môžeme nájsť tóny mandlí a kakaa.

  História pražiarne BOZIN ROASTERY :

  December 2017 je obdobie, ktoré považujeme za začiatok projektu pezinskej pražiarne Bozin Roastery. Zriadenie vlastnej pražiarne kávy bolo prirodzeným vyústením našej dlhoročnej snahy o prinášanie kvalitných produktov na gastronomický trh na Slovensku.

  Pri výrobe našich káv kladieme dôraz najmä na výber kvalitných zŕn z jednotlivých plantáží z celého sveta a dôsledný proces praženia, za účelom dosiahnutia maximálneho možného chuťového zážitku. Nosným produktom Bozin Roastery sú jednodruhové, jedno odrodové a výberové kávy z plantáží z celého sveta. Zákazníkom sa snažíme sprostredkovať chute jednotlivých oblastí v tej najčistejšej podobe.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info