• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Údržba kávovarov

  odvápňovacie tablety JURA 9 ks

  • Cena: 13,50 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Import kód: JURAP-61848

  Výrobca: Jura

  SKLADOM

  odvápňovacie tablety JURA 9 ks

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  odvápňovacie tablety JURA 9 ks

  Vodný kameň je najväčší problém všetkých prístrojov pracujúcich s horúcou vodou.
  Vodný kameň je najvyšší nepriateľ kávovarov. Pre predĺženie životnosti vášho kávovaru vyvinula JURA odvápňovacie tabletky, ktoré odstránia vodný kameň a súčasne aj váš prístroj vo vodných cestách vyčistia.

  NOVINKA: Odvápňovanie vo 2 fázach

  Táto odvápňovacia tableta, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre potreby kávovarov JURA, sa vyznačuje optimalizovanou dobou rozpúšťania, schopnosťou efektívne a dočista odstrániť vodný kameň s dlhodobým efektom na kávovar.

  Proces odvápňovania sa pritom skladá z dvoch cyklov:

  Fáza 1: dochádza k dôkladnému odstráneniu vápenatých usadenín z kávovaru
  Fáza 2: dochádza k vytvoreniu „ochrannej" vrstvy vo vodnom systéme. Táto vrstvička dlhodobo chráni potrubie a výhrevné teleso pred koróziou
  Len originálne odvápňovacie tablety JURA dokážu zaručiť komplexnú hygienu a ochranu. Iba nami vyvinuté ochranné receptúry boli obozretne optimalizované pre súčinnosť s procesmi a materiálmi, ktoré sú použité v automatických kávovaroch JURA.

  Bez obsahu fosfátov

  Spoločnosť JURA sa môže pochváliť dlhou históriou do praxe presadzovaného zmýšľania o potrebe rešpektovania ekologických otázok a zodpovedného využívania zdrojov a energie. I to je jeden z dôvodov, prečo originálne odvápňovacie tablety JURA neobsahujú žiadne fosfáty. Optimalizovaná receptúra je zárukou skvelej hygieny podľa požiadaviek certifikátu TÜV. Súčasne tiež väčšmi chráni životné prostredie a prispieva k lepšej chuti výslednej kávy.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info