• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Údržba kávovarov

  filter catridge Claris Pro Smart JURA

  • Cena: 32,40 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Import kód: JURAP-72819

  Výrobca: Jura

  SKLADOM

  filter catridge Claris Pro Smart JURA

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  filter catridge Claris Pro Smart JURA

  Filter CLARIS Po Smart - (šedý filter, dlhý 30 cm, so 6 - hranou základňou) – je vhodný pre plnoautomatické kávovary JURA napr. model: WE6, WE8, X6, X8 a X10

  Je pH neutrálny voči káve a pripája sa priamo do zásobníka vody.

  Nová ochranná receptúra bola vyvinutá špeciálne pre požiadavky moderných automatických kávovarov s funkciou prípravy cappuccina na jedno stlačenie (One Touch Cappuccino). Obsahuje minerálnu látku, ktorá stabilizuje uhličitan vápenatý. Vodný kameň sa tak neusadzuje v systéme obehu vody ani v prípade veľmi častej prípravy pary, čo aktívne prispieva k tomu, aby nedošlo k zaneseniu trubiek v kávovare.

  Filter CLARIS pôsobí preventívne proti vzniku vodného kameňa a filtruje rôzne látky, ktoré majú neblahý vplyv na chuť a vôňu vody. Vo vode však zostanú zachované minerálne látky a fluoridy prospešné pre ľudské zdravie.

  Vhodný pre všetky typy vody z vodovodu
  Filter CLARIS funguje na profesionálnom princípe vzostupného prúdu a filtruje vždy presne také množstvo vody, aké je práve potrebné pre prípravu. Vďaka použitiu revolučnej receptúry sú filtre bez problémov vhodné na filtrovanie vody z vodovodnej siete kdekoľvek na svete. Modifikované granule vždy v optimálnej miere odfiltrujú vodný kameň (aj vtedy, ak sa voda nevyznačuje vysokou tvrdosťou) a zredukujú úroveň škodlivých látok ešte efektívnejšie než doteraz. Vo vode však zostanú zachované minerálne látky a fluoridy, ktoré prispievajú k lepšiemu rozvinutiu arómy. Príkladná úprava tvrdosti vody a účinná filtrácia škodlivín sú zakaždým zárukou výdaja vody ideálnej kvality, ktorá tiež významne vplýva na dokonalú chuť kávy.

  Pri správnej aplikácii filter CLARIS kompletne eliminuje potrebu odstraňovania vodného kameňa. Vďaka tomu sa obsluha kávovaru stane ešte ľahšou, čo ušetrí váš drahocenný čas. Čisté hadičky, ohrevné prvky a čerpadlo bez výskytu vodného kameňa preukázateľné predlžujú životnosť automatických kávovarov.

  Len originálne filtre CLARIS svojím zložením a prietokom presne vyhovujú potrebám a požiadavkám automatických kávovarov.

  KAPACITA FILTRA
  Kapacita filtra závisí od tvrdosti vody v danej lokalite:

  pri 1-10° dH: do 300l
  pri 11-12° dH: do 240l
  pri 13-15° dH: do 180l
  pri 16-20° dH: do 120l
  pri 21-25° dH: do 95l
  pri 26-30° dH: do 80l
  Poznámka: [°dH] = stupeň nemecký

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info