• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Royal After Coffee

  Espresso MAT

  • Cena: 9 € s DPH

  Import kód: 09089

  Výrobca: Ready After Coffee

  Espresso MAT

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  READY AFTER COFFEE - slovenská rodinná pražiareň

  Naša rodina podniká v oblasti kávy takmer 20 rokov. Pretože sme na kávu odborníci, rozhodli sme sa rozšíriť naše podnikanie o vlastnú značku a poskytnúť tak našim odberateľom kávu tej najvyššej kvality a vlastnej zmesi upraženú s citom a láskou.

  Privreté oči, nádych, a s ním spojená opojná vôňa, ktorá sa mieša s variáciou chutí. Energia, sila, relax, jedinečný pocit, neopakovateľný okamih. Áno, presne tento unikátny zážitok ponúkame všetkým milovníkom tohto príťažlivého nápoja. Ak milujete prepojenie chutí a opojenie zmyslov týmto lahodným nápojom, ochutnajte kávu práve z našej dielne. Všetky naše kávy sú pražené z výberovej kávy a či už máte radi tmavšie alebo bledšie praženia, neustálym učením, trpezlivosťou a napredovaním, dokážeme vyhovieť každej z vašich chutí.

  Zrnková káva Espresso MAT :

  Zloženie: Zmes Arabiky a Robusty
  Použitie: Espresso
  Spôsob zberu: ručný
  Chuť: horká čokoláda, karamel

  Túto zmes bola vytvorená po dlhoročných skúsenostiach vo vendingovom priemysle. Pracujúci ľud potrebuje veľa energie na prácu. Cieľ bol čo najvačsí obsah kofeinu ale zároveň zachovať skvelú chuť espressa. Je teda určená pre ľudí, čo hľadajú kávu s vyšším podieľom kofeinu oproti iným kávam. Chuť je výrazná, krémova bez acidity. V pozadí cítiť horkú čokoládu a tóny karamelu. Zmes vhodná hlavne na espresso.

   

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info