• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Royal After Coffee

  Barrel Aged Coffee – Bentianna Ethiopia Bashasha Single Farm Speciality Natural Jimma

  • Cena: 11,90 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Import kód: 09150

  Výrobca: Ready After Coffee

  Barrel Aged Coffee – Bentianna Ethiopia Bashasha Single Farm Speciality Natural Jimma

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  READY AFTER COFFEE - slovenská rodinná pražiareň

  Naša rodina podniká v oblasti kávy takmer 20 rokov. Pretože sme na kávu odborníci, rozhodli sme sa rozšíriť naše podnikanie o vlastnú značku a poskytnúť tak našim odberateľom kávu tej najvyššej kvality a vlastnej zmesi upraženú s citom a láskou.

  Privreté oči, nádych, a s ním spojená opojná vôňa, ktorá sa mieša s variáciou chutí. Energia, sila, relax, jedinečný pocit, neopakovateľný okamih. Áno, presne tento unikátny zážitok ponúkame všetkým milovníkom tohto príťažlivého nápoja. Ak milujete prepojenie chutí a opojenie zmyslov týmto lahodným nápojom, ochutnajte kávu práve z našej dielne. Všetky naše kávy sú pražené z výberovej kávy a či už máte radi tmavšie alebo bledšie praženia, neustálym učením, trpezlivosťou a napredovaním, dokážeme vyhovieť každej z vašich chutí.

  Barrel Aged Coffee – Bentianna
  Ethiopia Bashasha Single Farm Speciality Natural Jimma

  Krajina pôvodu: Ethiopia
  Zloženie :
  100% Arabica
  Použitie:
  Filter/Espresso
  Spôsob zberu:
  ručný
  Chuť:
  slivka, víno, čokoláda, med, dochuť po trstinovom cukre a bylinkách

  Barrel Aged je káva, ktorá dozrievala v sudoch po unikátnom slovenskom aperitíve Bentianna niekoľko týždňov pred pražením. Zrnká si počas tejto doby vytiahnú zo sudov všetku sladkú arómu. Káva s touto úpravou sa bude meniť podľa aktuálnych zberov.

  Na prvú úpravu týmto procesom bola po viacerých testoch vybratá Ethiopia Bashasha Single Farm Speciality Natural Jimma. Samotne má táto káva chuťový profil : lesné plody, slivka, čokoláda a nežný dotyk bergamotu.

  Po niekolkých týždňov dozrievania v sudoch sa chuťový profil kávy Barrel Aged upravil na: slivka, víno, čokoláda, med, dochuť po trstinovom cukre a bylinkách.

  Výsledky sú ohromujúce. Jemnú vôňu cítiť už pri mletí. Aróma alkoholu Bentianna sa zväčší pri pití tejto kávy.

  Stupeň praženia je omni roast, čo znamená, že je vhodná na espresso, ale aj na filter.

  Nadmorská výška: cca 2000 – 2150 m.n.m.
  Región : Jimma
  Odroda : Lokálne odrody
  Spracovanie : Natural – suché

  Vezmite prosím na vedomie, že každá šarža tejto kávy musí zrieť v sude niekoľko týždňov. Preto budte trpezliví pri nedostupnosti tohto produktu. Je možné, že každá šarža môže mať od seba aj mierne odlišnú chuť, pretože každý sud sa správa inak, a inak podá chuť do kávy Barrel Aged.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info