• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Tampery

  tamper Kaffia button 58 mm

  • Cena: 28,90 € s DPH
  quatro kalkulačka

  Import kód: 948

  Výrobca: Kaffia

  SKLADOM

  tamper Kaffia button 58 mm

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  tamper Kaffia button 58 mm

  Profesionálny tamper - vtláčadlo na kávu s nastaviteľnou hĺbkou nerezovej základne.

  Neodmysliteľnou pomôckou každého baristu je tamper čiže pressovač (vtláčadlo na kávu). Pri príprave espressa je stlačenie kávy v páke naozaj veľmi dôležité. Správne by mala byť káva stlačená silou 20kg. Ak neviete, ako taká sila vyzerá, stačí si na kuchynský stôl postaviť domácu váhu a s tamperom v ruke sa do nej oprite. Ľahko tak zistíte, ako vyzerá sila 20kg. Ak kávu stlačíte menšou silou, bude espresso vytekať príliš rýchlo a naopak, ak utlačíme kávu väčšou silou bude espresso vytekať príliš pomaly.

  Určite odporúčame tampery kovové a ťažké, práca je s nimi veľmi príjemná. Tamper Kaffia button vyniká svojou váhou, jeho hmotnosť je 500g.

  Rukoväť tampera Kaffia button je vybavená nastaviteľným krúžkom, ktorý tlačí na hornú časť portafiltru, čím obmedzuje, ako hlboko je možné tamper stlačiť. Tamper teda ponúka jednoduchý spôsob vytvárania konzistentných kávových pukov. Upravenie hĺbky je pritom rýchle a jednoduché.

  Pri nákupe tampera je dôležité vedieť, aký priemer má páka vášho kávovaru. Tento tamper Kaffia má priemer 57mm alebo 58 mm, vyberte si tú správnu veľkosť.

  Materiál: nerezová oceľ, hliník
  Hmotnosť: 500g
  Priemer: 58 mm

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info