Panel používateľa
CHEMEX - kávovar s drevenou obručou - 8 šálok

CHEMEX - kávovar s drevenou obručou - 8 šálok

SKLADOM

CHEMEX - kávovar s drevenou obručou - 8 šálok

Hodnotenie

0/5 (0x)

CHEMEX - kávovar s drevenou obručou - 8 šálok

54,90 € s DPH

quatro kalkulačka

Import kód: CM-8A

Výrobca: CHEMEX

CHEMEX - kávovar s drevenou obručou - 8 šálok

Popis produktu : 

Kávovar Chemex vynašiel v roku 1941 Dr. Peter Schlumbohm. Dizajn vychádzal zo skúseností, ktoré získal tento talentovaný chemik. Táto jednodielna nádoba so svojím tvarom presýpacích hodín je vyrobená z vysoko kvalitného žiaruvzdorného skla. Úlohu držiaka plní drevený golier s koženou kravatou. Sklo, z ktorého je vyrobený Chemex, neabsorbuje pachy, a preto nemá žiadny vplyv na príchuť zalievanej kávy. Vyrobené v Spojených štátoch.

Okrem funkčnosti sa Chemex vyznačuje vynikajúcim dizajnom. Jeho vizuálnu eleganciu môžete obdivovať na stálej výstave v newyorskom Múzeu moderného umenia. Okrem toho si ho Illinois Institute of Technology vybral ako jeden zo 100 najlepšie navrhnutých produktov modernej doby. S kávovarom Chemex je varenie vašej obľúbenej kávy skutočne jednoduché a trvá 4 - 6 minút.

Príprava kávy : Okrem Chemexu potrebujete iba papierové filtre a kvalitnú kávu, ktorú treba zaliať vodou (6 - 7 g kávy na 100 ml vody). Pokyny na prípravu kávy pomocou tejto metódy nájdete v našej znalostnej databáze.

Atribúty produktu
EAN13: 028068001029
Značka: Chemex
Objem: 1,2 l
Výška: 23,2 cm
Priemer: 12,7 cm
Popis: odkvapkávač

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

aktuálne podmienky dodania

aktuálne podmienky dodania

Vážení zákazníci, vážime si každú vašu návštevu na našom e-shope.

Blížia sa najkrajšie sviatočné dni roka a opäť sme sa dostali do situácie, keď nám aktuálne epidemiologické opatrenia obmedzili nákupy na prevádzkach. Z tohto dôvodu aj naša prevádzka na Mýtnej 15 v Bratislave funguje v režime výdajného e-shopového miesta.

Keďže život, výrobu a prepravu na celom svete ovplyvňuje covidová situácia, môže sa stať, že sa dodanie Vami objednaného tovaru predľži. V prípade. že si objednáte tovar a nebude už skladom, budeme Vás o danej situácii neodkladne informovať. 

V prípade, že si želáte mať tovar pod vianočným stromčekom, objednávajte tovar čo najskôr - posledný dátum na odoslanie so zaručeným dodaním je 17.12.2021

Súčasné podmienky sú nasledovné :

Osobný odber máte na prevádzke zadarmo , v pracovné dni od 9.oo hod do 17.oo hodiny.

Objednávky posielame aj  cez kuriérov , poštu a na DEPO odberné miesta podľa Vášho výberu.

Stále môžete využiť aj dopravu ZADARMO pri nákupe od 29,99 eur s DPH. 

V prípade urgentných požiadaviek :) nás kľudne kontaktujte na náš email : ekaviaren@ekaviaren.sk

Ďakujeme za Vašu priazeň a objednávky. 

Kolektív ekaviaren.sk :-)