• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Mlynčeky na kávu

  mlynček na kávu Eureka Mignon Classico 50 červená Ferrari

  • Cena: 329 € s DPH
  • Recyklačný poplatok: 0,14 €
  quatro kalkulačka

  Import kód: EMP50E23M20P00000251

  Výrobca: Eureka

  SKLADOM

  mlynček na kávu Eureka Mignon Classico 50 červená Ferrari

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  mlynček na kávu Eureka Mignon Classico 50 červená Ferrari

  Eureka Mignon Classico je jedným z najlepších domácich mlynčekov na trhu. Classico je aktualizovaná verzia klasického modelu Mignon. Mlynček je kompaktný a ľahko ovládateľný. Odporúča sa najmä pre espresso, ale mlynček je vhodný pre všetky spôsoby prípravy kávy.

  Popis produktu :

  Mignon Classico melie kávu nepretržite. Vidlica " s voľnými rukami " je vhodná pre každý držiak filtra. Nasaďte portafilter a zatlačte ho dopredu, aby sa aktivovalo tlačidlo, ktoré spustí mletie.

  Mignon je univerzálny mlynček - môžete na ňom namlieť mletú kávu pre rôzne spôsoby prípravy, odporúča sa však najmä pre espresso. Pre nastavenie hrubosti jednoducho otočíte gombíkom na reguláciu mikrometrie. Aj keď je plynulý, má na sebe stupnicu, čo celý proces značne uľahčuje. Mletie je presné a konzistentné. Najvýznamnejším prvkom je 50 mm kalený oceľový hrot. Výsledok je približne 1,1 - 1,5 g / s pri mletí na espresso a 1,5 - 2,1 g / s pri hrubšom nastavení.

  Mignon je tiež dobre navrhnutý a dobre vybavený. Je k dispozícii v širokej škále farebných trás. Teleso je vyrobené z kovu, vďaka čomu je odolné. Priehľadná plastová násypka pojme až 300 g zrnkovej kávy.

  Môžete si gombíkom nastaviť automatický časovač mletia (vami nastavený čas mlynček melie) alebo manuálne dávkovanie mletej kávy.

  Pridané vlastnosti:
  - motor 260 W / 1350 ot / min.
  - Systém ACE obmedzujúci zhlukovanie a elektrostatiku.
  - Vyrobené v Taliansku.

  Rozmery :

  Šírka: 12 cm
  Výška: 35 cm
  Hĺbka: 18 cm

  Hmotnosť : 5,6 kg

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info