• SK CZ

 • Množstvo: 0 Celkom: 0 €
 • Mlynčeky na kávu

  mlynček na kávu Carimali Slingshot C68 čierny

  • Cena: 2390 € s DPH
  • Recyklačný poplatok: 0,35 €
  quatro kalkulačka

  Výrobca: CARIMALI

  PRIPRAVUJEME od 09/2021

  mlynček na kávu Carimali Slingshot C68 čierny

  Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

  Vaše hodnotenie:

  mlynček na kávu Carimali Slingshot C68 čierny

  Mlynček s kónickými mlecím kameňmi o priemere 68 mm, najrýchlejší na svete.

  Rýchly a schopný mlynček vie zabezpečiť neustále mletie,  obsahuje v jednom produkte výhody rýchleho a presného mlynčeka s volumetrickým nastavením.

  Technické parametre :

  Typ / veľkosť mlecích kameňov  kužeľovitého tvaru  : 68 mm
  Rozmery : (ŠxVxH) 212 x 632 x 440 mm
  Kapacita zásobníka : 1,2 kg
  Otáčky motora : 450 - 540 ot./min
  Hladina hluku : 87 Dba
  Napätie  : 220 - 240 V 50/60 Hz
  Príkon : 450/570 W
  Hmotnosť  : 24 kg

  Výhody a jedinečnosť mlynčeka :

  Samodávkovací mlynček - Všetky mlynčeky Slingshot majú volumetrickú samodávkovaciu komoru, ktorá je vždy v pohotovostnom režime, aby profesionálnemu baristovi poskytla ďalšiu dávku espressa. Jednoduché alebo dvojité, dávkovanie bude stále správne, bez zbytočného odpadu kávy.
  Systém dodávania nulového odpadu - už žiadne stratené príjmy z odpadu z kávy .Slingshot má uzavretú distribučnú komoru, ktorá presne dodáva zomletú kávu do portafiltra bez straty kávy. Už žiadna roztrasená ruka, aby sa zabránilo rozsypaniu mletej kávy z portafiltra.
  Mikrometrické nastavenie dávkovania - objemový dávkovací systém, ktorý umožňuje  nastaviť rôzne dávky kávy pre jednoduchý a dvojitý portafilter.
  Úprava mikrometrického mletia - nastaviteľný systém mikrometrického mletia predstavuje „krokový" dizajn, ktorý umožňuje presnú kontrolu nad mletím kávy. Nastavenie mletia sa vykonáva otáčaním hmatového ovládacieho voliča integrovaného s digitálnym počítadlom polohy
  Zrenie kávy v reálnom čase - Ľahko sledujete dobu dozrievania kávy vďaka intuitívnemu LED displeju, ktorý zaznamenáva čas uplynutia medzi rozomletím a barista tak získa prehľad o dobe odpočinku.
  Univerzálny porta-filter - Slingshot vďaka patentovanému pružinovému nosnému systému pojme akýkoľvek typ a značku portafiltra. Výška portafiltra sa môže pohybovať od priemeru koša od 36 do 48 mm, 54 mm alebo 57-58 mm.
  Monitorovanie životnosti mlecích kameňov- Slingshot zaregistruje celkový čas mletia, aby mohol barista monitorovať, kedy je potrebné mlecie kamene vymeniť. Výstražná ikona odporučí, kedy je potrebné naplánovať výmenu mlecích kameňov
  Pamäťové nastavenie mlecích kameňov - komora mlynčeka na kávu je prístupná po odstránení vrchného puzdra . Ušetrí to čas na údržbu a čistenie a mlecí mechanizmus si vždy zachová svoje posledné nastavenie.
  Automatické rozpoznávanie portafiltrov - Slingshot automaticky detekuje rozdiel medzi jednodávkovými a dvojdávkovými portafiltrami a zakaždým dodáva presnú dávku kávy pri súčasnom zvýšení rýchlosti a efektívnosti.
  Chladiaci ventilátor - zabudovaný klimatický systém. Dizajn je optimalizovaný na riadenie vnútorného prúdenia vzduchu a na udržiavanie konštantnej teploty v kávovej komore.
  Miešacia komora - Keď sa mletá káva dodáva do portafiltra, v zmiešavacej komore na kávu sa objaví premix. Náš jedinečný systém podávania zlepšuje distribúciu a konzistenciu kávy.
  Nastaviteľná stupnica mletia - ak barista upraví Slingshot na dokonalý záber espressa, hlavná stupnica mletia sa vynuluje na absolútnu nulu. Tento nastaviteľný referenčný bod uľahčuje kalibráciu mletia kávy po celý deň.
  Technológia poháňaná remeňom - Slingshot je poháňaný systémom remeňového pohonu namiesto priameho pohonu, ktorý sa nachádza vo väčšine mlynčekov na trhu. Cieľom návrhu je znížiť priamy prenos tepla do kávovej komory pri súčasnom riadení rýchlosti v závislosti od typu použitých kameňov.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info