Panel používateľa
Caffé del Doge Nero 500 g zrnková

Caffé del Doge Nero 500 g zrnková

SKLADOM

Caffé del Doge Nero 500 g zrnková

Hodnotenie

0/5 (0x)

Nero je zložená z Arabiky z Alta Mogiana - oblasť V Brazílii, Strednej Ameriky, Karibskej oblasti a Robusty z plantáži v Indii v pomere 80% - 20%. Zmes má stabilnú chuť a vôňu s nádychom kakaa. Vďaka Robuste získava schopnosť vytvárať penu a udržať sviežu chuť a vôňu do posledného dúška.

14,90 € s DPH

quatro kalkulačka

Výrobca: Caffé del Doge

Caffè espresso Doge Nero je zmes zložená z dvoch odrôd – Arabica z Alta Mogiana, oblasť v Brazílii, zo Strednej Ameriky, Karibskej oblasti a Robusta z plantáží v Indii. Obe odrody sú výhradne dovážené pre Caffè del Doge Nero. Oba druhy sú starostivo prebraté kôli rovnomernej veľkosti zrna a potom spoločne pražené, čím sa dosiahne rovnomerná aróma a vyrovnanie ich vzájomných vlastností, ktoré tvoria dokonalú kombináciu.

Zmes má jedinečnú stabilitu v chuti a vôni. Jedná sa o vynikajúcu kávu s nádychom kakaovej chuti, ktorú zmes získala vďaka prvotriednej káve z Brazílie.

Vďaka indickej robuste opäť káva získava neuveriteľnú schopnosť vytvárať penu, udržať sviežu chuť a vôňu do posledného dúška.

Ide o kávu s veľkou osobnosťou, ktorá je intenzívna, silná, jemná a trvalá

Obsah : 500 g

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info